Emeklerin karşılığını içme keyfissssi

Hocaam

Üye
Bu 2. Link açmayan imgbb grubu içindir

Heyecanla ve araştırmadan direk başlayıp yaz vaktinde hps ışık ve çorbacı tohumlardan 4-5 aylık bir süre uğraşıp tecrübe denilebilecek kadar temelleri oturdu derken Farklı Işık sistemi ile Farklı bir sistemle diğer ürünlerimi söyleyip başladım.
250 cob led
19lt bez saksı
toprak plogran bud mix
Gübre biobiz 3lü set calmag big bud
Organik değildi Farklı fikirler vardı ama ben hafif hafif verdim olumsuz olmadı.
Tohum Blue Dream oto ( Sponsordan )
41-42 Gün çiçeğe girdi.
3 gün karanlık içinde 83. Gün kestim

Bazılarını yine burada formda araştırıp öğrendiğim gibi hızlı kurutma ile hasatımı denedim dışarıdaki aldığım sigaralar işine baksın
Blue dream bence ağır bir sigara ve iştah etkisi yapıyor gibi hissettim.
Aslında yaşadığım olayları uzun uzun anlatmak geçiyor içimden ama oralara hiç girmiyorum 2 ağaç ile başlayıp tek bitki ile hasat ettim

Öncelikle TOHUMSUZ Ailesine teşekkür ederim.
Ve burada tanımış olduğum gerek fikir verip yönlendiren yardımcı olan abilerimden ve kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.
@Sleepless @MrTiger420 @Kanka @Abu Hay'OT @Tr@cyaLı daha ismini hatırlayamadığım kişiler kafam güzel :)

plansmanmoruk

Yeni üye

Heyecanla ve araştırmadan direk başlayıp yaz vaktinde hps ışık ve çorbacı tohumlardan 4-5 aylık bir süre uğraşıp tecrübe denilebilecek kadar temelleri oturdu derken Farklı Işık sistemi ile Farklı bir sistemle diğer ürünlerimi söyleyip başladım.
250 cob led
19lt bez saksı
toprak plogran bud mix
Organik değildi Farklı fikirler vardı ama ben hafif hafif verdim olumsuz olmadı.
41-42 Gün çiçeğe girdi.

Bazılarını yine burada formda araştırıp öğrendiğim gibi hızlı kurutma ile hasatımı denedim dışarıdaki aldığım sigaralar işine baksın
Aslında yaşadığım olayları uzun uzun anlatmak geçiyor içimden ama oralara hiç girmiyorum 2 ağaç ile başlayıp tek bitki ile hasat ettim

Ve burada tanımış olduğum gerek fikir verip yönlendiren yardımcı olan abilerimden ve kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.
@Sleepless @MrTiger420 @Kanka @Abu Hay'OT @Tr@cyaLı daha ismini hatırlayamadığım kişiler kafam güzel :)
afiyet olsun kankam, hasatın ne geldi?

250 cob led
19lt bez saksı
toprak plogran bud mix
41-42 Gün çiçeğe girdi.

hocam afiyet olsun oncelıkle elıne koluna saglık . benden tavsiye bıtkınınn somek ıclerı dolmamıs yanı saglam dolgun somekler elde edememıssın . bunun ıcın yapman gereken tek sey advanced nutrıouns overdrive almak son 3 haftasında bıtkıye vermek . n

MrTiger420

Müptezel
Eline emeğine sağlık. İyi hasatlar. Afiyet olsun :) Serüven daha yeni başlıyor)) Bu yolda ya organik yada inorganik yapmanı öneririm. Organikte Big Bud kullanınca organik yapmanın bi anlamı kalmıyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • xskyrex7 xskyrex7:
    ********* **** ********* ******* ***** ** ********** ******** ******* **** *****
  • S sefilzenci:
    hahahaha *** ******** ****** ******** ***** **** ******** ****** ** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha*
    ****** ******** ********** ********** ***** ****** ******* *** ** ***** ******* ******* *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    **** ******* ****** *** **** **** ****** **
    ***** **** ***** ******* ********* *** ***** hahahaha **** ***** ** ** ********* *** ******* ******** **
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    ** hahahaha ******* *** ********** ******* ********* ** ***** ****** ***** **** **** ********** *****
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha ****** ***** ******** ***
  • Narkotik Narkotik:
    ******* ****** ** ***** ** hahahaha** ****** ***** * ***
  • Growerdigi Growerdigi:
    ****** ***** hahahaha* ****** *** ***** ****** hahahaha ********* ***** ***** ********* *******
  • Growerdigi Growerdigi:
    ***** ***** ***** hahahaha* ****** ** ********** hahahaha** *****
    ***** hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    *** **
  • Narkotik Narkotik:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** **** ***** hahahaha* ***** **** ** hahahahahahahaha**
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** *** *** ***** hahahaha*