E-nabız'dan drug testi silme

Beyler, hanımlar her hangi bir şekilde drug testi sonucunu E-nabız sisteminde görmek istemiyorsanız kaldırabilirsiniz.
Sonuçta işyeri hekimi, aile doktoru, hastaneye gittiğinizde bu bilgilere sizden başka kişilerde ulaşabiliyor.
Bu arada ben uygulamadan yapamadım, telefon taayıcısından açıp "web görünümü" seçip öyle yaptım.

"E Nabızdan hastane kaydı nasıl silinir?
E-Nabız uygulamasından yada web adresinden sisteme giriş yapıyorsunuz. Ziyaret etmiş olduğunuz hastanelerin listesi ekrana geliyor. Silmek istediğiniz hastane kaydını seçiyorsunuz. Hastalıklara ait tanı, tedavi ve ilaç bilgisini profilimde gözükmesin sekmesini işaretliyip kaydediyoruz.

Tekrar gözükmesini istediğinizde il sağlık müdürlüğüne dilekçe ile profilde gözükmesini isteyebilirsiniz. Aklınızda takılan sorular hakkında bilgi almak için yorum bölümünü kullabilirsiniz."

420sativa

Yeni üye
Öncelikle yakalanan herkese geçmiş olsun E-Nabızdan hiçbir şekilde bunları silemiyorsunuz, sadece sizin gördüğünüz kendi profilinizde gözükmüyor, gizleniyor bir hekim vs profilinize sağlık geçmişinize baktığında bu gizlenen verileri **** şeklinde görüyor dolayısı ile tamamen ortadan kaybolmuyor.Yarın bir gün kurumsal bir yerde işe girme muayenesi olduğunuzda ilgili şirketin muayeneyi yapan doktoru da bunu görüyor kısacası ya sicilinize işlemiş ya da sağlık kaydı geçmişinize (verilen idrar testlerinden dolayı) farketmiyor aynı bokun laciverti, iki ucu boklu değnek vs vs..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********