Eğitim şart: Lst & Mainin Lining

• Konbuyu başlatan Labtech
  • Başlangıç tarihi

esinti67

Yeni üye
0c44b151-6053-48be-b573-3340ced720ea

sunlight

Yeni üye
Baya detaylı valla bendeki bitkileri bırkalamadan once okuyaydım iyiyidi  
1. Ak47 ust ust ana dallardan biri kırıldı

2. Ak47 kelle ucurdum ama tek çıktı

İsaretli İyerleri bırakıp main lining den devam edersin diye tavsiye aldım baska ba arkadaş.da hiçbir dalı alma bizar yaprak budarız gere gere devam ederiz hem ışık hemde boyu çok uzatmayız tavsiyesi verdi  2 bitkide de 3. Nod mu ne orda kabin 120x120x200 ışık 300 wat sunlike baya kuvvetli bişi 
Hangi egitime devam etsem

Neroo07

Üye
Mükemmel anlatım için teşekkürler AUTO tohumların içine 1 tane blue dream dişileştirilmiş attım auto ların 3 aylık hasat zamanında bende blue dream e tüm egitimleri vereyim diyorum yeni çimlendiler resimlerimi atıcam. Bol hasatlar

YesiLL

Üye
Senelerce okul okudum bu kadar guzel detayli bir anlatim ilk defa gördum yazan parmaklarin yorulmasin krall

Eboue

Yeni üye
Kankalar bu eğitimlerin ikisi aynı anda bir bitkiye yapılıyormu yoksa birini seçip onu mu yapıyoruz

akrep

Yeni üye
dostum bir gerizakalıya anlatır gibi anlatmışın ve gerçekten okuduktan sonra versinler bitkiyi aynısını yaparım emegine yuregine saglik

Sercan_54

Yeni üye
Eline bilgine saglik hocam, bende yetistirmek istiyorum ama bahce de veya musait bir alanda ev harici, hangi tohumlardan onerirsin, bahceye ekicem, bakimi profesyonel olmasina gerek yok, kellesi fazla versin ve icenlerin keyfi biraz uzun olsun bana yeter, bilgi verirsen duacin olurum...
Tesekkurker

ayıkbayık

Yeni üye
Cvp: Eğitim şart: Lst & Mainin Lining

15. Gününde auto gdp,600w sol led,14lt saksı hesi gübre seti kullanıyorum,gaza geldim vurdum makası,umarım pişman olmam:)

sonuç ne oldu aga autolarda

C

Cibril

Guest
Bu konunun hastasıyım Ayda bir hobi olarak okuyorum... sitedeki en keyifli en öğretici en uğraşılmış konu bence... bir gün photo yapıp bunu uygulayacağım bekleyin:) eline sağlık kral şimdi kimbilir nerelerdesin ama buraya bir sanat eseri bırakmışsın sağol varol...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
    ********* *** ***** ******* ****** **** ****** *********** *********** ******** ******** dreadydready***
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** dready********** ******** ****** dready* ****
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ** ****** *********** **** **** **** ****** ***** *********** **** ** ********* ******* ***** *** *** ******* *****
    +1
  • 4glow20 4glow20:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** dready**********
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ******** ****** dready* ****
  • E ErdemRS6:
    ******* **** *** ***** ********* ********* ******* *** ****** ** ******** ****** ******** *********** *** ***** **** *** ***** ****** ********* ********* ***** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ***** ******** ****** ** ****** *** **** ********** *** ***** ****** ********* *** ****** ******** ***** *****
  • K Kolpa.:
    **** **** **** ****** ******** ***** *** ****** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • K Kolpa.:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** **** **** ** ****** **** ***** *** **** ******** ***** ******** ****** ******* *** ******* **** dready*** **** *********** ****
  • 4glow20 4glow20:
    ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • 4glow20 4glow20:
    +2
  • Night owl Night owl:
    ********** **** ***** ** ***** ********** ***** ******** **** ****** ******** ****** ***** ****** *** ********* **** dready **** ********** ****** ****** ********** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ******** ** ********* ******* ******** ******** ** ********* ****** *** **** ****
    +1
  • K Kolpa.:
  • K Kolpa.:
  • Night owl Night owl:
    dready** ***** ********* *** ******
    +1
  • K Kolpa.:
    dready** ****
  • 4glow20 4glow20:
    kamilars kamilars: **