Dostlar ilk deneyim ve hatalar stresler üstesinden gelemiyorum 5. Ay oldu

Çaylak0707

Yeni üye
Dostlar öncelikle sunu söyleyeyim bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp ben sizler gbı keyifci birisiyim evlenmeden önce dışarda yetistırdjk ama hep hayalım eve gec ince ayrı bir düzen kurmaktı ve kurdum ama ben böle olacağını bileydim az arastırırdum calsjyum magnezyum anlamam pek dost tavsıye üzerine kayıt oldum ve siparıs ettiğim gübreler var yarın elkmde olacak bunların hangısı kullansam bu soykalar kendın gelir ne yapmam lazım bastan sona söyleyen birisi olursa mutlu olurum ph değeri ölecek alet yok how var onuda çesme suyu dolduruyorum tahmın 5 litrede 7.9 değeri oluyor yada 8.5 ben 15\25 arası damlatıykrum arkadasın bana ilk basta 15e kadar sık dedi bende komple doldurup doldurup sıkıykrdum damla değil baya Bi çekiyordum siseyı 3 sefer sulama da bitirdim sayılır ama yanlış yapmışınm damla yerine komple sıkmısım buda ayrı bir sıkıntı işte eskı kabın kötüydü. Ucuza kaçalım dedik hata yaptık şimdi kabın iyi fan iyi herseyın süper ama hasat yapıp bunları sonra daha iyi bir sekılde sonuç alacam ben toprağı bile arkadasın eski yaptığı hasattan temizleyerek yaptım olur denıstı kendoso ama oda bir hata olduğunu anladım şimdi su durumda ne yapmam lazım?

developer

Kıdemli Üye
Kardeşim gözüm kanadı, ne dediğini anlayacağım diye... Burada birilerinin sana özenle yardım etmesini istiyorsan sende yazdıklarına bir özen göster lütfen. Virgül, nokta kullan en azından...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********