Dimitri

Selam kankalar...

Extraction için gerekli maddeler ülkemizde yasakli mimosa,akasya ağcı falan.Artık direk dmt sipariş edicem çözüm yolu bulamadim başka.Deep'den acid siparişlerim oldu fakat dmt sipariş etmedim hic.Soyleyipde gelen oldu mu kankalar bi akıl verin.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Knka ben 1 kilo mimosa hortilis aldim zamaninda butun arac gerecler var ama bi turlu yapmayi denemeeye zamanim olmadi. Onu alirkende hic daha zahmetsiz ve ucuza deepweb den bulabilcegimi bilmiyordum Dmt yi. zaten gotum yemiyo icmeye oyle duruyor dolapta. Ama en son baktigimda o ilan kaldirilmisti ebayde.

Knka ben 1 kilo mimosa hortilis aldim zamaninda butun arac gerecler var ama bi turlu yapmayi denemeeye zamanim olmadi. Onu alirkende hic daha zahmetsiz ve ucuza deepweb den bulabilcegimi bilmiyordum Dmt yi. zaten gotum yemiyo icmeye oyle duruyor dolapta. Ama en son baktigimda o ilan kaldirilmisti ebayde.
Kanka 50 100 gram mimosam olsa herhalde yıllarca yeticek dmt çıkartabilirim kendime ama geçmiyo gümrükten,direk dmtyide söylemeye gotum yemiyo acikcasi arada kaldim

dmt25

Üye
Kanka DMT siparisinin yakalanmasi zor olur bence 1-2gram toz bisey sonucta, fakat mimosa hostilis ile ilgili gumrukte acan adamin anlamasi lazim ne icin oldugunu, sonucta bundan boya cikariyolar falan yani sadece DMT icin kullanilmiyor. Biraz sans bence kime denk geldigine nerden aldigina nasil label koyduklarina pakete hersey faktor

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Kanka DMT siparisinin yakalanmasi zor olur bence 1-2gram toz bisey sonucta, fakat mimosa hostilis ile ilgili gumrukte acan adamin anlamasi lazim ne icin oldugunu, sonucta bundan boya cikariyolar falan yani sadece DMT icin kullanilmiyor. Biraz sans bence kime denk geldigine nerden aldigina nasil label koyduklarina pakete hersey faktor
aynen zor degil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********