Dişi mi Erkek mi ? Dişi gibi geliyor bana

İnşallah kanka yanlarında daha 2 haftalık bebekler filizlenmişti korktum, daha küçük oldukları için döllemez diye düşünüyorum ama nolursa olsun onları outdoora çıkarttım. Şuan dişi ama di mi ?
Kankacim henüz cinsiyet belli etmemiş bitkin , ışık döngüsünü 12/12 ne zaman yaptın.

Henüz yapmadım şuanda bitkim 30 35 cm boyunda, 15-20 gün sonra 12/12 ye geçicem. Evet araştırdım bende baya bi çiçeklenmeye yakın belli oluyormuş. Bir sorum olacak yanına 15-20 günlük filizleri koysam polenleme dölleme yaparlar mı merak ediyorum 10 tane filiz var çorbacı tohumundan.
Kankacim henüz cinsiyet belli etmemiş bitkin , ışık döngüsünü 12/12 ne zaman yaptın.

Henüz yapmadım şuanda bitkim 30 35 cm boyunda, 15-20 gün sonra 12/12 ye geçicem. Evet araştırdım bende baya bi çiçeklenmeye yakın belli oluyormuş. Bir sorum olacak yanına 15-20 günlük filizleri koysam polenleme dölleme yaparlar mı merak ediyorum 10 tane filiz var çorbacı tohumundan.
Kanka , erkek bitkiler bazen belli ediyor ama normalde 12/12 ye alınca cinsiyet belli olur. Bitkilerininde yanyana durmasında bir sakınca yok şimdilik kanka.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****