Delirten cigara efsanesi

Luffy

Yeni üye
Beyler benim arkadaşlarımın ve oturdugumuz insanlar arasında sürekli geçen bir muhabbet vardı. Büyük mafya adamlarını ya da sevilmeyen insanları delirtmek icin delirten cigara veriyolarmış. Ve adam delirip hayatı boyunca deli gibi oluyomuş. Hasan mezarcıyı ornek gostermisti birisi. Ve ben hep aklıma takarım ya simdi icecegim cigara delirten cigaraysa diye. Önce arkadasıma cektiririm dumanı. o delirmesse ben de çekerim. var mı bunun bi aslı yoksa efsanemi

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Manyakmısın arkadaş sen delirten cigara neymiş çıcukmusun sen
İçine çektiğin madde thc o delirtmez ki direk delirten bişey de yoktur dıstum delirmek bir süreçtir kimse aldığı bişey yüzünden tek seferde delirmez

wooZ

Üye
Beyler benim arkadaşlarımın ve oturdugumuz insanlar arasında sürekli geçen bir muhabbet vardı. Büyük mafya adamlarını ya da sevilmeyen insanları delirtmek icin delirten cigara veriyolarmış. Ve adam delirip hayatı boyunca deli gibi oluyomuş. Hasan mezarcıyı ornek gostermisti birisi. Ve ben hep aklıma takarım ya simdi icecegim cigara delirten cigaraysa diye. Önce arkadasıma cektiririm dumanı. o delirmesse ben de çekerim. var mı bunun bi aslı yoksa efsanemi
Sen içmişsin kanka xD Şaka maka hayır öyle birşey yok ama birisi seni zehirlemek istiyosa ve işinde iyiyse, kimya bilgisi iyi ise emin ol ruhun bile duymadan delirebilirsin veya ölebilirsin. Al asır zehiride ben vereyim şimdi oda da delir biraz xD

Avare

Doktor
Kanka şizofrenik eğilimin varsa her hangi bir sigara da zamanla delirtir özellikle delirten olmasına gerek yok

istr

Ordinaryüs
Evet doğru, hatta bir rivayete göre o cigaraların xcd ustaya ait olduğu söyleniyor.
:Dd.:D Ula çeşit çeşit zehir var mafyaya cigara içirmekle mi uğraşacaklar xd

G_man

Kıdemli Üye
kanka yemişler seni esrarın ham katkısız halinde böyle bir şey olma şansı yok ama delirten maddeler mevcut biri alıp sıgaranın üstüne sıkabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    **** * ****** * ***** ***** * ***** * ******* * ********* * ****** ******* ****** *** **
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ****** hahahaha ***** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **** **
  • A ax-b:
    ****** ******* **** ******* *** **
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
  • L Lucii:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ****** ********* *** *** ******* ** ***** **** ***** ******* **** ** **** ****** **********
    +1
  • A ax-b:
    * ****** ***** ****** ****** *** ****** ****** ********** * *** **** **** *** ******* *** ** ******

• A ax-b:
    *** ** ***** ****** ******** *** *** hahahaha ********
  • bandaleros bandaleros:
  • A ax-b:
    ** *** ***** ** ***** ***** ***** ****** ******** ******** ********* *** ***** ********** ********* ******** ****** ********* ******
  • A ax-b:
    ***** ******** **
  • Yılmaz27 Yılmaz27:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    hahahaha ***** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha
    ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha*** ***** **** ********** ********** ******** ** hahahaha *** hahahahahahahahahahahaha**
    NewGardener NewGardener: ***** *****