DeepWEEB Torbacı Tezgahı.

salvadord

Yeni üye
beyler Türk deepweb sitesinden olan blactürk isimli siteden esrar almak için 2-3 tane torbacı vardı onlarla iletisime gectim. bu ortamlarıda hepimiz az cok biliriz mal alınacağı zaman insan güveniyor ister istemez öyle inanıyor. neyse adamla konustum ettim baya adresi vs. gönderdim adam da yarın paketi gönderceğini söyledi. ama ne yazıkki paket gelmedi hiç bir şekilde mesajlara cevapta vermedi ve deepdeki siteden konuyu kaldırmıs. siz siz olun asla türk deepweb sitelerinden bu sekilde bir alısveris yapmayin hepsi tezgah parayı alıyorlar malı göndermiyorlar haberiniz olsun benim param yandı sizinkide yanmasin..

edit: birde küçük paket satmıyorlar min 1000 TL lik tezgah kuruyorlar. 200 liralık falan almak istediğinde göndermeyeceklerini söylüyor aman dikkat .

Son düzenleme:

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Nerden nasil buldun knka. Bi arkadas paylasmisti smokersco diye bir deepweb sitesi ordan deneseymissin keske. Cok paran gitmedi umarim gecmis olsun

salvadord

Yeni üye
link vermeyim de blacktürk diye bir site. daha önce smokers ile görüştüm türkiyeye gönderim yapmıyorlar. cokta gitmedi de ben paraya degil malın gelmediğine üzülüyorum eyw saolasın.

Sanatsalsiz

Yeni üye
hayal3t' Alıntı:
ben smorkersco dan aldım 5 gr 2 haftaya elime ulaştı kanka istersen bir bak destek bölümünden konuşunca gönderiyorlar türkiyeye

kankam sıkıntı değil mi? Tr içinden gönderdiğinde bile sıkıntı oluyor

HyroponicPPP

Yeni üye
Aynen Türkiye'deki yavsak torbacilara bir yığın para kaptırmışlığımız var. Nasıl gönderim yapıyor bu deepweb vendorları? Yani pakedin Türkiye girişinde takılma ihtimali nedir? Köpek var, x-ray var? Nasıl gelecek yurtdışından sipariş geçsek?

salvadord

Yeni üye
türkçe forum sitesi orda kullanıcılar var uyuşturucu silah sahte para hersey satılıyor ama sanırım hepsi dolandırıcı. cünki sayfa yöneticisine mesaj attım dolandırıldım diye engelledi beni şerefsiz evladı.

hazebro

Yeni üye
türkçe forum sitesi orda kullanıcılar var uyuşturucu silah sahte para hersey satılıyor ama sanırım hepsi dolandırıcı. cünki sayfa yöneticisine mesaj attım dolandırıldım diye engelledi beni şerefsiz evladı.
Kanka Tor'da olan tüm türk illegal sitelerin hepsi fake silah,esrar,sahte para satılıyor hepsi farklı kullanıcı isimleri ama aslında hepsi tek bir yöneticiye bağlı hesaplar keşke biraz araştırma yapıp alsaydın neyse geçmiş olsun hata yapa yapa öğrenicez

salvadord

Yeni üye
aman kardes napcanki bu ülkede baska **** cingene torbacılardan bıktık usandık. paramızla rezil oluyoruz bizde böyle bir yol izleyelim dedik ama yanıldık dahada isim olmaz torla. en iyisi bu esrarı içiyorsan kendin yetistircen torbacı ile muattap olmucan yoksa hic icmicen alkol en iyisi yıllarca ictik biz uyuştrucu ama arkadaslarımız abilerimiz cezaevine girdiler cıktılar iş torbacıya girdiği zaman pskilojik olarak alıcıda olsan etkiliyor ben hızlıyım takılıyorum hesabı falan anlamıssındır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    Z ZzındıK: **********