DAHA NE KADAR BÜYÜYECEK ? Bİ GÖZ ATIN

mamoshaze

Yeni üye
arkadaslar selam 100 gün oldu sanırım bu benim köftecinin sömekler küçük görünüyor gözüme ayrıca çift cinsiyet oldu arada polen yakalıyorum ama koparıyorum. 2 günde bir sulama yapıyorum ve bir boş bir gübreli şeklinde ilerliyorum.
Sizce bu bitkisen hasat alabilcekmiyim yetişirmi ? Birde gün içerisinde çok sıcak oldugu öğle zamanında bitkiyi gölgeye alayımmı ? kavuruyor çünkü teşekkürler.
@Ripley'sOG son durumu sormuştun yaprak konusunda ben buraya fotoları bırakıyorum budama konusunda sen yorumlarsın üstad sağolasın.
gübre: connoısseur a b bloom, b-52

M

MalrukLord

Guest
Sevgili dostum bitkin iyi durumda şu an çiçeklenmeye geçmek için enerji topluyor. Şu an ki durumu o. Bazı çiçekler şu pozisyondayken çiçek açması 1 aya kadar sürüyor. İmkanın varsa 12-12 periyoda geç etrafını delikli kartonla kapamak gibi. Ya da 23 eylülü bekleyeceksin gece gündüz eşitlenecek sonraki bir ayda da sömeklenip ekim sonuna doğru hasatını alacaksın. Outdoor'un olayı biraz da coğrafya bilmek falan :D

M

MalrukLord

Guest
Bir de 2. fotoda dikkatimi çekti mümkünse ellerini yıkamadan çiçeğe o şekilde dokunma. Sigara falan içiyorsan elinden geçecek nikotin pistilleri yakabilir.

Bitkin blooma girmiş hasada en az 5 haftan var gibi ayrıca bitkin gayet dişi herma değil senin o polen sandıkların muhtemelen calyx yani dişilik organları koparma onları polen değil

mamoshaze

Yeni üye
ekim gibi hasat almak normal mi ? hava durumuna baktım eylül sonuna kadar yine güzel gözüküyor. Endişeliyim bitki geç kalıcak

M

MalrukLord

Guest
ekim gibi hasat almak normal mi ? hava durumuna baktım eylül sonuna kadar yine güzel gözüküyor. Endişeliyim bitki geç kalıcak
köfteci olduğu için muhtemelen indica dolayısı ile ekim sonuna kadar hasat alabilirsin. Ama sömeklere yağmur falan değmemesi gerekir. Tercihen.

mamoshaze

Yeni üye
kestim ve ayıkladım 10 sarımlık bir sigara anca çıktı ondada tavada kuruttum içtim hepsini uğraşmadım yani.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ***** ****** ** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** **** hahahaha hahahaha****** * ** **** *** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ** *********
  • bambam02 bambam02:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    **** * **** * * ***** ****** hahahaha*****
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    hahahaha***** *****
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
    ***** hahahaha** ******** ****** ********
  • Kanka Kanka:
  • A ax-b:
    ** **** **** *** **** **
  • Kanka Kanka:
    ******* **** hahahaha *****
  • Kanka Kanka:
    ***** **** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ***** hahahaha ***** ****** ***
  • Kanka Kanka:
    ********* hahahaha
  • Kanka Kanka:
    ********** *** **** **
  • bambam02 bambam02:
  • A ax-b:
  • Kanka Kanka:
    **** hahahaha*** ***** ******
    Kanka Kanka: **** hahahaha*** ***** ******