Coco ile ilgili sulama ?

Smt

Yeni üye
Google Chrome ile gir o kendisi Türkçeye çeviriyor siteyi. cocoforcannabis sitesine git istediğin aradığın her şey orada var. Canlı sohbete de sorarsın zaten. sulama vs vs vs ne ararsan ne istiyorsan orada var.

Dostum ilk defa coco yapiyorum. Neyi neden yaptigimi da anlamaya calistigim icin fazlasiyla soruyorum. Sen soylediginden beri gunde bir sulama yapiyorum zaten.

Benim derdim 0.25lt su vermeme ragmen alttan su cikiyor olmasi. Bunu anlayamadim bir turlu.

Tohum auto, 14.gundeyim. budama ve file icin 21.gunu bekliyorum. Baska yapmam gereken bir sey olacaksa soylerseniz yaparim.

MalrukLord

Doktor
Dostum ilk defa coco yapiyorum. Neyi neden yaptigimi da anlamaya calistigim icin fazlasiyla soruyorum. Sen soylediginden beri gunde bir sulama yapiyorum zaten.

Benim derdim 0.25lt su vermeme ragmen alttan su cikiyor olmasi. Bunu anlayamadim bir turlu.

Tohum auto, 14.gundeyim. budama ve file icin 21.gunu bekliyorum. Baska yapmam gereken bir sey olacaksa soylerseniz yaparim.
kanka alttan su çıkması normal kök yok henüz suyu tutacak.

21.gündeyim. 2lt su verdim ec 1.5 civarlarinda. Bazi yapraklarda cok az sari noktalar var. Yarin haftada bir yaptigim 3lt calmagli su vericem. Nasil gorunuyor?

21.gündeyim. 2lt su verdim ec 1.5 civarlarinda. Bazi yapraklarda cok az sari noktalar var. Yarin haftada bir yaptigim 3lt calmagli su vericem. Nasil gorunuyor?
Babam hayırlı growlar nasıl Gidiyor acaba bende coco yapiyorum patlamasini bekliyorum tohumlarin Bol hasatlar Çok sağlıklı gözüküyo Çiçeklerin

Babam hayırlı growlar nasıl Gidiyor acaba bende coco yapiyorum patlamasini bekliyorum tohumlarin Bol hasatlar Çok sağlıklı gözüküyo Çiçeklerin
Dostum uzun bir aradan sonra 42.gunden selam. Kabinin icine girmek cok zorluyor.

Inanilmaz uzadilar. 1 metreyi gecmistir boylari. Vantilatoru cikarmak zorunda kaldim. Umarim sorun olmaz..

Diger taraftan da sulama problemim devam ediyor. Gunde 2 sulama yapiyorum ve her sulamada 1 litre su veriyorum 0.75i alttan geri cikiyor. Suyu boca ediyorum diye mi, cocoya karistirdigim perlitin miktari mi az geldi bilmiyorum anlayamadim.

Cocoya gecis yaptigim icin genel olarak memnunum.

Dostum uzun bir aradan sonra 42.gunden selam. Kabinin icine girmek cok zorluyor.

Inanilmaz uzadilar. 1 metreyi gecmistir boylari. Vantilatoru cikarmak zorunda kaldim. Umarim sorun olmaz..

Diger taraftan da sulama problemim devam ediyor. Gunde 2 sulama yapiyorum ve her sulamada 1 litre su veriyorum 0.75i alttan geri cikiyor. Suyu boca ediyorum diye mi, cocoya karistirdigim perlitin miktari mi az geldi bilmiyorum anlayamadim.

Kanka bundan sonra daha gerilme yapmaz fazla cok az uzar saksin kaç litre Anladığım Kadar su az geliyo demi ve sürekli saksinin altinda su olsun yani aksın Altan coco çok iyi bir Medyadır

Resim varsa Sanat Eserlerine Bakmak isterim çok iyi bir grow olacak hayırlısya Elinde Çok sağlam gübrleler var Tam sömekler Ele Avuca Gelmeye Başladığında Bas Canna Yi Bas Cannayı Kolum Kolum Sömekler bide coco toprak oohhoo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
  • B Chat bot:
  • B Chat bot:
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****