Cob Led

enes5834

Yeni üye

Selam ustalar, forumda bi ustanın yapımını örnek alarak 400₺ civarı bi fiyata mal ettiğim 500w ful spektrum cob Led 100- 100 - 200 kabinde bu ışıkla kaç bitki büyütürüm

Lekejeans1

Yeni üye
Sevgili dostum, bu lambayi bu kadar güzel toplayacak kadar yetenekli bir kardeşsin.. Neden bunu ortadan bölmeyi işıgini düzgün bir sekilde yaymayi düşünmedin ? Ortadan böl ve homojen bir işik yayilimi yap, kabine böyle takarsan pişman olacaksin

enes5834

Yeni üye
Usta çok haklısın ben de öyle düşünmüştüm fakat aceleye geldiği için kesmekle uğraşmadım 1 saat içinde topladığım bir düzenek. Acele etmemin sebebi outdoor büyüttüğümüz 2 bitki var onları güneş battığında ya da güneş olmadığı günlerde evin içine almak istiyorum

S

silas

Guest
Alev almazsan 4 auto bakar bu ışık, bitki yerinde rahatsa sorun çıkmaz ona sağlayacağın nem ısı ışık şartları iyiysen bitkinin yeri iyidir.

Koal

Üye
Işık yayılımı konusunda problem yaşarsın kanka bende aynı sistem 400w cob led yaptım bozup yeni sistem yapmayı düşünüyorum. Daha geniş bir profile 2 li monteleyebilirsin. Bu ışıkla 3 Auto 2 Photo rahat bakarsın bol bol yeter yani bence fazlasına da gerek yok

canniko

Üye

Selam ustalar, forumda bi ustanın yapımını örnek alarak 400₺ civarı bi fiyata mal ettiğim 500w ful spektrum cob Led 100- 100 - 200 kabinde bu ışıkla kaç bitki büyütürüm
Kanka fanların alüminyumdan alıp dışarıya doğru mu üflüyor havayı?

developer

Kıdemli Üye
İdeali 15-20cm de bir led olmalı. İnternette satılanlara bakma kolaylarına ve ucuza geldiği için sallamıyorlar. Bu ledler ısındıkça performansları düşer.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kushuchtu:
    **** ***** ** ** ****** **** ** ******** *** ** *** ********** ******** *** ******* ********* *******
  • K kushuchtu:
    ******** ******* ***** **
  • K kushuchtu:
  • K kushuchtu:
    ** ***** ****** **** ******** **** ** ****** ****** ***** ******** ******* ********** *** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ***** ** hahahaha ** ***** **********
  • K kushuchtu:
    ***** ********** ********* ********** hahahaha hahahaha ****
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ****** hahahaha** ***** **** ********** ******
  • K kushuchtu:
    ****** ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ***** ****** ********* *** ******** ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** **** hahahaha ******* **** **** ***** ****** hahahaha** *** ****** **** ***** *** ***** *** ***** ********* ****** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ***** **** ******* ****** ***** **** hahahaha*** *** *****
  • K kushuchtu:
    ******* hahahaha***** ***
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    hahahaha** ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ** hahahahahahahaha* ***** ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar: