Buzla Flush Atıyorum

istr

Ordinaryüs
Buzla Flush Atıyorum
Kankalar Bu gördüğünüz öndeki iki bitkiyi tricom takipledim ve kafasını test ettim, hasata hazır gözüktüler, bu ikisine buzlu flush atmak istedim.

Buzlu flush öncesi bitkilerimiz yukarıdaki gibi, arkadaki bitkilerin hasata daha bi iki haftası var, o yüzden bunları önden flusha alıyorum. Buzlu flush öncesi budları bu şekilde.

Genel kabin görünümü ise bu şekilde.

Buzlu flushı nasıl attım?
Kanklar önce bitkiye normal flushımı attım soğuk suyla ( duşa kabinde alttaki su temiz akana kadar ) Daha sonra saksının üzerini görsellerde göreceğiniz gibi buz kaplayıp son 20 lt suyu ph ayarlı, keçi boynuzu özlü buzda beklemiş suyla verdim. Şuan da hala saksının üzerinde buzlar var ve kabinde bekliyor.
Flush sonrası bu şekilde görünüyor;

Sonuç ne oldu?
Kankalar an itibari ile buzlu flushın üzerinden 2.5 - 3 gün geçmiş bulunuyor. Bana soracak olursanız çok da gerekli bir işlem değilmiş. Sömek sertliğinde ve Şişkinliğinde flush sonrası tabi değişiklik var ama çok buzla alakalı gibi değil. Flush sonrası kesime kadar her gün yapılırsa daha iyi olabilir. Flush sonrası budlar bu şekilde, kendiniz kıyaslayabilirisiniz

Son düzenleme:

Didrug

Üye
Hayırlı olsun hasat şimdiden kankam , takipteyim güzel sonuç verirse bende deneyeceğim bitkiyi mosmor yaptığını görmüştüm daha önceden ama kafa oranını düşürme - arttırma gibi bir etkisi var mı merak içerisindeyim

istr

Ordinaryüs
Hayırlı olsun hasat şimdiden kankam , takipteyim güzel sonuç verirse bende deneyeceğim bitkiyi mosmor yaptığını görmüştüm daha önceden ama kafa oranını düşürme - arttırma gibi bir etkisi var mı merak içerisindeyim
Bende merakla bekliyorum kanka görücez

Buzla Flush Atıyorum
Kankalar Bu gördüğünüz öndeki iki bitkiyi tricom takipledim ve kafasını test ettim, hasata hazır gözüktüler, bu ikisine buzlu flush atmak istedim.

Buzlu flush öncesi bitkilerimiz yukarıdaki gibi, arkadaki bitkilerin hasata daha bi iki haftası var, o yüzden bunları önden flusha alıyorum. Buzlu flush öncesi budları bu şekilde.

Genel kabin görünümü ise bu şekilde.

Buzlu flushı nasıl attım?
Kanklar önce bitkiye normal flushımı attım soğuk suyla ( duşa kabinde alttaki su temiz akana kadar ) Daha sonra saksının üzerini görsellerde göreceğiniz gibi buz kaplayıp son 20 lt suyu ph ayarlı, keçi boynuzu özlü buzda beklemiş suyla verdim. Şuan da hala saksının üzerinde buzlar var ve kabinde bekliyor.
Flush sonrası bu şekilde görünüyor;

Sonuç ne oldu?
Flushımızı daha 20 dakika önce attığımız için bitkiden daha bir tepkime alamadık, 3 4 gün içerisinde budların resmini tekrar paylaşarak Tricom basmasında fayda sağlamışmı, sömek sertliğinde değişiklik var mı gibi sorulara yanıt arayacağız. Devamı için takipte kalın. İfade bırakmayı ve güncellemeden haberdar olmak için takip yazmayı unutmayalım :) <3
Takip ☺️

cannabis16

Ordinaryüs
buzlu flush mantığı ; toprak bile dondu,artık karakış geldi,can havliyle sistemimde ne varsa trichoma ve buda vereyim ...şeklinde bitkiyi öldüğüne ikna edip son deminde ne varsa almak..sineğin yağını çıkarmak gibi...2 gün karanlık evrede de mantık aynı...

böyle şeylerle binde 3-5 daha fazla thc kazanmaktansa havalandırma ve ışığınızı güçlendirmeye davet ediyorum hepinizi..asıl büyük lokma orada...

konuyu açan arkadaş,hasadını ağız tadıyla afiyetle tüketirsin umarım...

istr

Ordinaryüs
buzlu flush mantığı ; toprak bile dondu,artık karakış geldi,can havliyle sistemimde ne varsa trichoma ve buda vereyim ...şeklinde bitkiyi öldüğüne ikna edip son deminde ne varsa almak..sineğin yağını çıkarmak gibi...2 gün karanlık evrede de mantık aynı...

böyle şeylerle binde 3-5 daha fazla thc kazanmaktansa havalandırma ve ışığınızı güçlendirmeye davet ediyorum hepinizi..asıl büyük lokma orada...

konuyu açan arkadaş,hasadını ağız tadıyla afiyetle tüketirsin umarım...
Üstad gelip yeşillendirdiğin için teşekkür ederiz. Bizimki de bi heyecan arayışı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha****
  • C cancan27:
    ***** ****** hahahaha*** ***** ********** ******* hahahaha ********* ******
  • C cancan27:
    ****** **** ********** ***** *** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha**** ***** ******* ******* ******** ****** ********** ******
  • C cancan27:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • C cancan27:
  • T Turco:
    ****** ********* **** hahahaha ****
  • T Turco:
  • C cancan27:
    ******** ****** hahahaha**
    +1
  • G Greenlove:
    +1
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ********* ********* ***** hahahaha** ******* **** ********** *****
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    ****** * ***** **** *** ******* ********** *** *** ***** *** *** *** ******* ******** ******** ********** ****** ***** *** ***** ***
  • G Greenlove:
    **** hahahaha**** ** ** **** ****** hahahaha***
  • T Turco:
  • T Turco:
  • G Greenlove:
    hahahaha* ********* ** ***** *** *** ********* ** ****** hahahaha* ****** *** **********
  • T Turco:
  • G Greenlove:
  • 420mr.green420 420mr.green420:
  • G Greenlove:
    ******** *** ** *** *** *** ** ******** **** **** **** ****** *** ***** **** ***** **** ******** **** ***** ***** *** ***** *** ** ****** ******** *** ********** ********** ********* **** *** * *** **** **** hahahaha* ** ****** *** hahahaha*** **** *** hahahaha** ******** hahahaha** **** **** ****** ****** ********* ********** ****** *** *******
  • G Greenlove:
    hahahahahahahahahahahaha******
    G Greenlove: hahahahahahahahahahahaha******