Bunun nesi var anlamıyorum, organik, 2. haftasında

weyyyk

Yeni üye
Selam kanka ,calmag kullanıyor musun? Magnezyum eksikliği var , kullanıyorsan Ph bakmanda önemli. Ne kadar su veriyorsun bitkiye toprak kaç lt. Kaç günde kuruyor toprak.
kanka kurumuyor biobizz grow kullandım 5-6 günü geçti kurumadı vanti saksılara vuruyor ph hep bakıyorum 6 6 buçuk arası oluyor, kuruyunca su verecektim ama küflenmesin diye bekliyorum nem 60-70-80 değişiyo sıcaklık 25-30 yarım litre su veriyorum bide kanka ne diyorsun

Kanka calmag diye bir ürün var onu kullanıyor musun? toprağın kuruması normal şartlarda ortalama 3/4 gündür kanka. Senin uzun sürmüş nem ,sıcaklık da iyi aslında toprakta biobizz mi? Bir de başından beri mi bu sulama rutinin yoksa yeni mi 5/6 gündur kurumaması kanka.

weyyyk

Yeni üye
biobizz light mix ve en başından beri zor kuruyor ama başlarda bilmediğimden fazla vermiştim onlar öldü, işte ortalama 5 günde kuruyor diyelim calmag kullanmıyorum grow ile karıştırayım mı alıp? yoksa revive var onu mu kullanmalıyım? bir de kanka fem olan 3. haftasına girdi altlar ışık görmüyor kafa koparma da korkutmuyor değil bilmediğim için :D kafanı karıştırdıysam kusura bakma knka teşekkkürler

biobizz light mix ve en başından beri zor kuruyor ama başlarda bilmediğimden fazla vermiştim onlar öldü, işte ortalama 5 günde kuruyor diyelim calmag kullanmıyorum grow ile karıştırayım mı alıp? yoksa revive var onu mu kullanmalıyım? bir de kanka fem olan 3. haftasına girdi altlar ışık görmüyor kafa koparma da korkutmuyor değil bilmediğim için :D kafanı karıştırdıysam kusura bakma knka teşekkkürler
Calmag kullan kanka. Magnezyum eksikliğini bir araştır ☺️. Sebebinide öğrenirsin ☺️. Toprak başından beri aynı sürede kuruyorsa , normal o vakit. ☺️. Topping de çok kolay kanka korkma ,bir kaç video bak anlarsın. Kolay gelsin.☺️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    **** hahahaha *****
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ******** ***** hahahaha**
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** *** *** hahahaha**** ******* ******* ** *** ****
  • gorilladam gorilladam:
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahahahahahaha****** hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** hahahaha** **** ********** *** ********** ********* ** ***** **********
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ***** *** ********* ***** * ******* hahahaha*** hahahaha ****** ******
  • gorilladam gorilladam:
    *** ********* ***** *** **** ***** **** ***** ***** ***** ***** ***** *** ***** ******* ** **** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********* **** *** ******* hahahaha****
  • B boomdraw:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** hahahaha** ********** ****** ****** ******** *** *** ********
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
    ***** **** ********** ****** ****** ******** ********* hahahaha* hahahaha** ***** ******** ******* **** ***** ******** ******** **** *** ***
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • B boomdraw:
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    ** *** **** hahahaha*** ******* *** *** ** **
  • B boomdraw:
    ***** hahahaha ***** ********* ****
  • gorilladam gorilladam:
  • B boomdraw:
    B boomdraw: *** ** ******* ***** *******