Bu yaz bitmeyecek heralde

Komedishow

Kıdemli Üye
Ya beyler bu havalar noldu böyle,kabinim 30 dan aşağı düşmüyor 1 ay önce de 30 dan aşağı düşmüyordu düşer düşer diye kendimizi avuttuk 1 ay oldu düşeceği yok.eylul bitiyor arkadaş havalar yanıyor,bilgisi olan varsa aydınlatsın ne zaman havalar soğuyacak

S

silas

Guest
Ourdoor yaptığım için orta-uzun vadeli hava raporlarını takip ediyorum. Eylül ayı mevsim normallerinin üstünde sıcak ve kurak geçecek diyordu.
Havalar sıcak yapacak bir şey yok. Sisteminde ısıyı düşürecek önlemler alman gerek. hava sirkülasyonunu arttırabilr, nem makinası kullanabilir, çıkışan havayı odaya değil dışarı atabilr, gece ışık açıp gündüzleri karanlık periyoda alabilirsin.

Komedishow

Kıdemli Üye
Ourdoor yaptığım için orta-uzun vadeli hava raporlarını takip ediyorum. Eylül ayı mevsim normallerinin üstünde sıcak ve kurak geçecek diyordu.
Havalar sıcak yapacak bir şey yok. Sisteminde ısıyı düşürecek önlemler alman gerek. hava sirkülasyonunu arttırabilr, nem makinası kullanabilir, çıkışan havayı odaya değil dışarı atabilr, gece ışık açıp gündüzleri karanlık periyoda alabilirsin.
Kanka dediklerini yapıyorum buz şişesi de koyuyorum 28 27 de gidiyor ama bu kadar uzayacağını düşünmemiştim kanka sıcakların

nfdl

Yeni üye
aynı şekilde dolaba buz şişesi koyup da şişe değiştirmekten iflahım kesildi benim de, ama yapacak hiçbirşey yok ameleliğe devam, paran varsa al bi tane taşınabilir klima paran yoksa buz şişesini koycan minik bi usb vantilatörün önüne ordan estirsin

Komedishow

Kıdemli Üye
Bende düşecek diye bekliyordum. Sizin muhabbeti görünce bi bakayım dedim 30günlük rapora. Eylül son haftası dahada sıcak olacak o_O :confused: ekimde biraz rahatlarız. Saksının altındaki tabaklara damı buz koysak :p
aynı şekilde dolaba buz şişesi koyup da şişe değiştirmekten iflahım kesildi benim de, ama yapacak hiçbirşey yok ameleliğe devam, paran varsa al bi tane taşınabilir klima paran yoksa buz şişesini koycan minik bi usb vantilatörün önüne ordan estirsin

Komedishow

Kıdemli Üye
Valla kankalar derdimden anlıyorsunuz amelelik biryere kadar 30 derece stabil gidiyor şuan uğraşamıyorum 2 saat de bir :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** ** ******* ***** ****** ****** **
  • muadip muadip:
    ****** **** **
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul: