Bu yapraklar hangi HASTALIĞIN sebebi??

Cannabise gönül veren tüm abi ve kardeşlerime selamlar hayırlı bayramlar

Sararan ve benekli yapraklar neyin belirtisidir
Ne eksik yada ne fazla
Değerli yorumlarınız İçin tşk ederim

cannabis16

Ordinaryüs
şuan 6 bitkim var ..aynı gübreyi alıp,aynı ışığın altındalar,saksı harçları da aynı..ama içlerinden bir tanesi senin bu resimlerdeki gibi açık yeşile döndürdü bikaç yaprağını,hatta benim yapraklar magnezyum eksikliği gibi çok daha fazla emdi,damarlı kısımları koyu yeşil kaldı sadece..bikaç yaprağı böyle..
bu cannabis de her canlı gibi kişiye özel halleri olan bir canlı...hepimiz insanız,dna zincirimiz hücrelerimiz aynı..ama kimimiz psikolojik buhrana karşı mukavemetsisiz,kimimiz bedensel efora daha dayanıksız,kimimiz daha enerjik,kimimiz daha uzun,kimimiz daha zayıf vs....her insan ayrı..bu cannabislerde de her bitkinin ayrı bi yapısı,dayanımı ve yaşama şekli olabiliyor.. aynı cins bitkilerden fazlaca ekip büyüttüğünde bunu daha rahat kavrayabiliyorsun.. bana sorarsan bu arkadaşın bi derdi falan yok,o yapraklardaki elementleri sisteme kazandırıyor..emiyor içindekini.. zaten en alt yapraklarda yapmış bunu....en alt yapraklarda büyüdükçe atıl olması,ışığa ulaşamadığından sistem tarafından emilip kurutulması olur..bunlar normal..önemli olan üstlere sıçramasın..

arkadaşların da dediği gibi gübreli su sıçramış olabilir..Azot çok az eksik gelmiş olabilir,böcekler kemirmiş olabilir..birsürü şey olmuş olabilir..

ama ben en alttakileri feda etme döngüsünün ürünü olduğu kanısındayım..şahsa münhasır bir olay..çok takma kafana..

Işık güneş altında sulama yapma ve yaprakları islatma. Günün en serin zamanında yaparsan faydana olur.
Tşk ederim

şuan 6 bitkim var ..aynı gübreyi alıp,aynı ışığın altındalar,saksı harçları da aynı..ama içlerinden bir tanesi senin bu resimlerdeki gibi açık yeşile döndürdü bikaç yaprağını,hatta benim yapraklar magnezyum eksikliği gibi çok daha fazla emdi,damarlı kısımları koyu yeşil kaldı sadece..bikaç yaprağı böyle..
bu cannabis de her canlı gibi kişiye özel halleri olan bir canlı...hepimiz insanız,dna zincirimiz hücrelerimiz aynı..ama kimimiz psikolojik buhrana karşı mukavemetsisiz,kimimiz bedensel efora daha dayanıksız,kimimiz daha enerjik,kimimiz daha uzun,kimimiz daha zayıf vs....her insan ayrı..bu cannabislerde de her bitkinin ayrı bi yapısı,dayanımı ve yaşama şekli olabiliyor.. aynı cins bitkilerden fazlaca ekip büyüttüğünde bunu daha rahat kavrayabiliyorsun.. bana sorarsan bu arkadaşın bi derdi falan yok,o yapraklardaki elementleri sisteme kazandırıyor..emiyor içindekini.. zaten en alt yapraklarda yapmış bunu....en alt yapraklarda büyüdükçe atıl olması,ışığa ulaşamadığından sistem tarafından emilip kurutulması olur..bunlar normal..önemli olan üstlere sıçramasın..

arkadaşların da dediği gibi gübreli su sıçramış olabilir..Azot çok az eksik gelmiş olabilir,böcekler kemirmiş olabilir..birsürü şey olmuş olabilir..

ama ben en alttakileri feda etme döngüsünün ürünü olduğu kanısındayım..şahsa münhasır bir olay..çok takma kafana..
Hocam değerli yorumlarınız İçin tşk ederim. Sizi özenle takip ettiğimi bilmenizi isterim. Her yorumunuzu ayrı ayrı okuyorum ve büyük feyiz alıyorum. Şu an bu konuya yorum yapmanız bile beni fazlasıyla mutlu etti çok tşk ederim @cannabis16

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** ***** ***** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** hahahaha**
  • M MahmutZT:
    ********* ***** ****** ** ****** ****** ***** *** hahahaha****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** hahahaha ********** ********** ***** ******* ******** ** *
  • M MahmutZT:
    hahahahahahahaha
  • M MahmutZT:
    hahahahahahahaha
    ********* hahahaha***** *****
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
    ********* hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha** ********* ********* **
  • M merto1835:
    *** *** *** ********* ** ***** *
  • MalrukLord MalrukLord:
    ***** ******* ******* hahahaha**** ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** hahahaha ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • M merto1835:
    ******* hahahaha** ***** hahahaha ******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • L lusifer:
  • L lusifer:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha****** * ****** ******* ***
    NewGardener NewGardener: **** *** ****** ********** ******* ******* ***** ****** ** ********