Bu ledlerden verim alabilirmiyiz kankalar

Ceyzzz

Yeni üye
[attachment=1899][attachment=1900]Kankalar bu ledlerden 20 adet sipariş ettim iş görürümü üstadlardan yardım bekliyorum?

Ceyzzz

Yeni üye
Cvp: Bu ledlerden verim alabilirmiyiz kankalar

Eyv kanka sagolasın  sogutmalarini hepsini ayarliycam bende sponsordan 5 adet auto of kush tohum sipariş ettim kaç tanesini kullanmaliyim birde ne kadar ışık vermem gerekir  
Şimdiden teşekkür ederim kankalar

sinan789

Üye
kanka orası senin imkanlarına bağlı bi olay 20 tane cob led 1000w yapar 30bin lümen hatta belki daha fazla ışık demek 3 4 bitki rahat büyür gibi senin kabininde yer varsa elektirik faturasınıda dert etmiyorsan ver direk bütün cob ledleri büyüsünler formda cob ledle yetiştirenlerin konusu var seninde tecrübene kalmış gerisi kolay gelsin

Ceyzzz

Yeni üye

Kabini daha söylemedim  yavaş yavaş tesisatı topluyorum tohumlarda haziran 15 gelecek  o zamana kadar malzemeleri taparlarim  merak ettiğim konu bu 20 Led ne yakar fanlariyla nem makina si  filitre vs

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Ceyzzz' Alıntı:
Kabini daha söylemedim  yavaş yavaş tesisatı topluyorum tohumlarda haziran 15 gelecek  o zamana kadar malzemeleri taparlarim  merak ettiğim konu bu 20 Led ne yakar fanlariyla nem makina si  filitre vs

20 Tanesinide kulanırsan 1000w çeker saate oda 70 kuruş şuanda 1000kw saate 70 kuruş. '18 saat 12.60 TL'

1 Ay saate 18 saat çalışıcağını varsayarsak 12.60x30=378 TL

378 TL Sadece ledler yakıcaktır 

Ben kendi elektirik dağıtım şirketime göre hesapladım

Ceyzzz

Yeni üye
@Pablo01 dostum verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kanka fazla yakiyormus olmadı 15 Led baglayaayim işimi çatlamasın,, ?

BEYLERBEYİ

Yeni üye
Ceyzzz' Alıntı:
@Pablo01 dostum verdiğin bilgiler için teşekkür ederim kanka fazla yakiyormus olmadı 15 Led baglayaayim işimi çatlamasın,, ?

Pek bi şey fark etmicek 15 de kulansan günlük 9.45 TL 18 saat çalışırsa
Aylık 283 TL

Ceyzzz

Yeni üye
Aslında parası sıkıntı değilde faturalarda uyanırım devlet baba 400 geldiğini var sayarsak

Ceyzzz

Yeni üye

@vamonos

Eyvellah kanka bu iyi oldu gönül rahatlığıyla hepsini yakabilirim?

JhackhaL

Üye
"Aslında parası sıkıntı değilde faturalarda uyanırım devlet baba 400 geldiğini var sayarsak "

Aklıma gelmişken bununla ilgili kamuflaj ne olabilir ?​

Belki tecrübeli dostlardan bir fikir gelebilir.​

crazierst

Yeni üye
JhackhaL' Alıntı:
"Aslında parası sıkıntı değilde faturalarda uyanırım devlet baba 400 geldiğini var sayarsak "

Aklıma gelmişken bununla ilgili kamuflaj ne olabilir ?​

Belki tecrübeli dostlardan bir fikir gelebilir.​

Kanka uyku apnesi var geceleri cihaz olmadan uyuyamıyorum dersin, klima dersin, buzdolabı, derin dondurucu, su ısıtıcı bence her türlü cevap bulunur ama bu soruyu soruyorsa birileri hemen sistemi toplayıp taşımak ya da dağıtmak lazım...O soruyu soran yarın daha zor sorular sormaya başlar

Digiturk

Yeni üye
Moruk lümen değerleri düşük gibi sanki. Aliexpresste yxo satıcısının cob ledleri var. Onlari incelemeni tavsiye ederim. Bol şanş.

Ekürü ben elektirik baglatırken fatura kağıt halinde gelmesin telefonuma msj gelsin diye belirttim iyimi yaptım on numara oldu valla faturamı benden başka kimse görmüyor sorunda ortadan kalkıyor tavsiye ederim benim gibi takıntılaysan ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ********* hahahaha* ********* hahahaha* **** ***** **** ******* **** ******* ****** ****** **
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha ***** ** ****** ****** ******
  • A ax-b:
    **** ******** ******* ********* ***** hahahaha
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ******** ******** ******* ******* ********** *** ***** hahahaha****** ****** ******** *** *** ******* ********** ****** *** **** ****** ** hahahaha* ******** ******* ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ** ***** ******** ******* ****** ***** ****** ******* ****** hahahaha hahahaha** ****** ****** ** **********
  • A ax-b:
    ***** *** ******** ***** *** ****** *** hahahaha* **** ****
  • A ax-b:
    ***** hahahaha ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ****** *** ***** ******* **** *** hahahaha ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha**
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ********** ****** ***** ******* ***** hahahaha ********* ******** ****** ********
  • A ax-b:
    hahahaha ***** ****** ***** hahahaha* ********* ***** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha***** *** *** **** ****** *** ********* ******* ****** ********** ***** ********** ***** **** * ********** ******* ********* ***** **** ******** ***** ******* *****
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • A ax-b:
    ****** ****** ***** ******** * ********* **** ******* ********* ******** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** *** ***** ****** ********** ** ***** hahahaha ***** ***** ****** ****** hahahahahahahaha***
  • A ax-b:
    **** ** ********* ******* ******* **** hahahaha * *** ***** ****** ****** ***** *** ****** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* hahahaha** ******** ******
  • A ax-b:
    *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** hahahaha** ******* *** hahahaha* **** **** **** **** * ****** ****** ******** *** ****** ******* ********* ******* **** *** ******* ****** **
  • kokokoco kokokoco:
  • bandaleros bandaleros:
    **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **
    bandaleros bandaleros: **** *** hahahaha* *** * **** ********* hahahaha** ***** **