Bu bitki neden böyle

5yaprakli

Yeni üye
Kankalar potlardan birisi blue dream. Zaten pistilleri çıkmaya başladı ve çiçeklenmeye giriyor sanırım.

Diğerinin ise ne olduğunu bilmiyorum. Aynı zamanda ektim ama pistil falan yok üzerinde. Foto olduğu için mi pistili yok yada strese girmişti biraz 10 günlükken ondan kaynaklı olabilir mi ?

Birde bu güzel kızlar 1 aylık şu an. 4. Haftayı bitirdiler. Ne kadar su vereyim bunlara

Hala net değilse belirt kanka. Erkeğe dönmüş mu döndüyse neden olur ve ne yapabilirim. Birde diğer çiceğe baktın mı? Ondan hayır gelmez sanırım ?
kardeş beyaz ışıkta cek bunu köklerde erkek gibi görüyorum ama auto falansa ürüne geçişte olabilir tam seçilmiyor alttaki foto beyaz ısıkta ama seçilmiyor yakında net olursa söylerim sana
erkekse hemen yok et zaten
alt a resim ekledim erkek dişi kendinde bakabilirsin

Son düzenleme:

5yaprakli

Yeni üye
kardeş beyaz ışıkta cek bunu köklerde erkek gibi görüyorum ama auto falansa ürüne geçişte olabilir tam seçilmiyor alttaki foto beyaz ısıkta ama seçilmiyor yakında net olursa söylerim sana
erkekse hemen yok et zaten
alt a resim ekledim erkek dişi kendinde bakabilirsin

Kankam sanki banada erkek gibi geldi bilmiyorum birdaha bakar mısın.
Tomurcuğun içinden pistil çıkıyor. Anlamadım ben bu işi

5yaprakli

Yeni üye
çift cinsiyetli bu kardeş yanında dişi varsa kaybet hemen
yukarıda bi resim var bak orada gösterdim
Kanka bi kaç araştırma yaptım. İçinden 2 pistil çıkan tomurcuklar bitkinin adeta vajinası oluyormuş. Çift cinisyet değil sanırım. Tecrübeli bi arkadaşım geldi baktı sıkıntı yok dedi. Ama senin dediğin de olabilir belki. Taştaşları çıkarsa sen haklıymışsın diye yazıcam buraya.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Q Qirve:
    ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ******* ********** ****** ***** * ********* ********* hahahaha**** hahahaha** ***** ***** ********** ****** ******* ********* ***** ** ****** ****** ********* ****** ******** ********** ****** ** ****** ****** ** *** hahahaha** ***** hahahaha******* hahahaha* hahahaha** *** hahahaha* ** ******** ***** ** *** ******** ** ***** hahahaha*** ***** ********* hahahaha* ***** ***** ***** hahahaha* ***** ******** ******** ****** hahahaha ******* hahahaha ****** ****** hahahaha*** *** hahahaha**** ***** *** ******** ****** *** ***** hahahaha* **** *** ********** **** *** hahahaha**** *** hahahaha* ***** ****** *** ***** ** hahahaha* ***** ****** ****** ***** hahahaha** **** ***
    ** ** ******** ********** *** ******** * ****** hahahaha***** ***** ****** ******
    * ** ******* *** ******* hahahaha** **** **
  • A Aklida:
    **** **** ***** ** *** ***** ********** *** *** ****** ******* ******* ***** ***** ******** ******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ***** hahahaha *** ** **** ********* ***** **** hahahaha * ***** *** ** hahahaha***
  • Q Qirve:
    **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • A Aklida:
    *** ** ******* ***** **** ******* ********* ******* ****** ***** ****** ****** ******** ***** *** ******* ***** ****
    * *** ******** * ** ******* **** hahahaha***** ***** ******* hahahaha***** hahahaha* *** ***** **** ********* ***** ******* **** ********** *** ** *** ********** *** ****** ******** ********* ******** * ******* ******** *** *** ********* ***** **
  • D despotdes:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********** ******* ********** ******** hahahaha*******
    ***** ***** ****** ********* ***** ******* hahahaha ****** ****** hahahaha**** ********
    ***** ******* **** hahahaha ****** ****
  • Q Qirve:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • A Aklida:
    *** ** ***** ****** **** ****** *** *** ** *** hahahaha ******** **********
  • D despotdes:
  • A Aklida:
    ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** ** ****** ** **
    A Aklida: ***** ******* ***** **** ******* ***** ********* ******* ********* ** ***** hahahaha*** **...