Bu ışık yeterli mi?

Selamınaleyküm babuslar forumu bayağdır takip ediyorum sürekli bilgi alıyorum. Outdoor balkon bitkilerim büyüdü fakat malum yaz bitti. Elimde kalan son tohumlarla ufak bi indoor ortamı kurmaya çalıştım. Tohumları henüz ekmedim. Işığım yeterli mi değil mi bu konuda bilgi almak istedim. Resimleri aşağı bırakıyorum. Elektrik faturası çoşsun istemiyorum. Ufak ufak hasat alsam yeter. 2 tane 106ledli ampul tepede. Bitane 80 led Li ampulde yandan masa lambasıyla vericem. Akıbeti ne olur?

S

silas

Guest
bunların 3 tanesiyle 1 bitkiyi eh işte büyütürsün. Bu linktekilere bak. 300watı faturana ek 100 tl anca yansır 18 saat ışık verirsen

S

silas

Guest
bunlar çin işi driversiz pcb ler, bunlarla işin olmasın, kendini kanıtlamış mantıklı olan ürünü attım sana.

S

silas

Guest
yani tohumu at toprağa bu ışıklarla başla, her gün içeceğin 1 paket sigara paranı atsan kenara 3-5 kuruşta üstüne koyarsın adam gib bir ışık sistemin olur, kafan rahat olur.

Girdin kanıma alıcam bu 300 wattı satıcıyla yakın oturuyorum gidip bakıcam bi pazarlık yapıcam. Dediğin gibi bunlarla başlıcam. Birdahaki ay maaş geldiğinde bu 300wattı alıcam

2MoreWeeks

Doktor
Kankacım maaşa kadar ışıkları bitkiye biraz daha yaklaştır bari. O ışıktan çok zarar gelmez, 15cm uzaklıkla başla, yapraklarda kıvrılma görürsen yükselt biraz daha. O yükseklikten, o lambalardan 20 tane koysan da fayda etmez söylemedi deme.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • Didrug Didrug:
    hahahahahahahaha **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ****** ** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • istr istr:
    ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* *** ***** ***** *** ******** ****** hahahaha**
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ********* ***** ****** *** ******* hahahaha** ******* ***** *** ********** *** hahahaha ****** ********* ***
  • istr istr:
    hahahaha** hahahaha
  • istr istr:
    *** ******** hahahahahahahaha******** **
  • Didrug Didrug:
    * * **** hahahaha ********* ******* ***** hahahaha ****** *** ******** ** ***** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • E ErdemRS6:
    ***** *** ** *
  • NewGardener NewGardener:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** hahahaha* **********
  • E ErdemRS6:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** *** ******** ** ***** ******** ** ** ******* ********* ****** ** ******** ****
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: *** *** ****