BOYLARI ÇOK UZADI ?

Okii1093

Yeni üye
Kankalar selamlar iyi günler tohumları suda patlattım plastik bardağa aldım 3 gün oldu ama kökler boya vurdu 6-7 saat güneş ışığı alıyor doğrumu yapıyorum yanlışmı akıllarınızı bekliyorum

needrich10

Yeni üye
Knk buyuk ihtimalle kush olabilir o kdr buyuduyse bilmedigin tohumda ekilmez ama neyse su toprak gubre ne kullandin gubre verdinmi

Okii1093

Yeni üye
Gübre kullanmadım toprak tarımcıdan alınma bitki toprağı dış mekan yapıcam zaten suda karadenizin suları içiliyor musluk suyu kullandım

Tommy vercetti

Müptezel
Knk buyuk ihtimalle kush olabilir o kdr buyuduyse bilmedigin tohumda ekilmez ama neyse su toprak gubre ne kullandin gubre verdinmi
Tam tersi kanka kush yani indicalar boduk kısa olur haze yani sativa genler daha uzun olur ama bu arkadaşın uzamasının sebebi yeterince ışık alamaması ve ışığa yaklaşmak için boy atması güneş az gördüğü için büyük ihtimalle bu sorun.

Avare

Doktor
Kanka en soldaki arkadaş calimero gibi kabuğuyla geziyor o sebepten de boya gidiyor haberin olsun. Ve Tommy nin dediği gibi cam kenarında düzgün ışık alamıyor yavrucaklar

wooZ

Üye
Kankalar selamlar iyi günler tohumları suda patlattım plastik bardağa aldım 3 gün oldu ama kökler boya vurdu 6-7 saat güneş ışığı alıyor doğrumu yapıyorum yanlışmı akıllarınızı bekliyorum
Az güneş ışığı alıyorlar o yüzden güneşi arıyor kızlar, eğer kabininde ışık veriyorsan ışık uzaktadır, muhtemel kızlar güneşi aradığından böyle yapıyolar. Yeteri kadar büyümeyenlerin üstlerine pet şişeyi kesip biraz delik açıp geçirmeni böylece nemi yükseltmeni tavsiye ederim kanka, birde gübre olarak neler kullanıyorsun ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1