Boşa vakit kaybı mı ¿

katkilikubar

Yeni üye
Cümleten Selamın Aleyküm,
Cevabını net olarak bulamadığım bir konu hakkında sorularım olacak başlığını doğru yere açtığımı düşünüyorum umarım öyledir..

Öncelikle merak ettiğim şey şudur verimli hasat almak için muhakkak sponsor ve benzeri sitelerden mi tohum alıp yetiştirmem gerekiyor. Torbacıdan aldığımız güzel bir sigaranın tohumları ile aynı işlemi uyguladığımızda erkek çıkma oranı çok mu yüksek ?
Konu hakkında net bilgi sahibi olmadığım için bu konuda bilgi sahibi olduğunu düşündüğüm bir kaç kişinin fikrini aldım, kimisi kesinlikle uğraşma erkek çıkar dedi kimisi dişi olabileceğini fakat yetiştirmek için kesinlikle kabin, profesyonel ışık ve hava sistemi olması gerektiğini söyledi..

Bu soruyu bu kadar detaylı sormamın öncelikli sebebi yaklaşık 2-3 haftalık bir serüvene başlamamdan kaynaklanıyor kızlarım erkek ise boşuna vakit kaybetmem haliyle hüsranla sonuçlanacak.
Öyle bir durumda kendimi teselli etme açısından hiçbir masraf yapmadığımı söyleyebilirim ne ışık ne kabin sadece gübreli toprak aldım ayrıca PH için kaynamış ve dinlenmiş suya sulama esnasında belirlediğim ölçekte sirke koyarak veya takviye amaçlı yumurta, muz kabuğu böceklenme için sigara külü gibi yöntemlere başvuruyorum sizlerin fikirlerinizi de merak ediyorum naçizane fikrinizi yazarsanız sevinirim.

Ancolot

Üye
Dostum selam ben sponsordan almadım hiç güzel sigaraların tohumunu kullanıyorum şu zamana kadar sorun yaşamadım ışık kabin ve okey güzel mevzu ama fromda bi çok insan outdoor yapıyor bende öyle ve dağ gibi bi bitki bile yapabilirsin emin ol ki en önemli şey ışıktır yani güneş o yüzden güzel bir yere koymalısın saksın şeffaf olmasın kökler ışık görür ya saksını değiştir yada ışım girmicek şekilde elektrik siyah bantıyla kapla kanka

Avare

Doktor
Kanka ben iki growdur aynı şekilde yapıyorum bu grow 8 tohumdan 3 dişi çıktı sadece, bundan önceki grow 7 de 2. Biraz şans işi eğer yerin müsaitse bol tohum kullan dişi ihtimalini arttır. Dersen ki uğraşmayalım al sponsordan bak keyfine

katkilikubar

Yeni üye
Dostum selam ben sponsordan almadım hiç güzel sigaraların tohumunu kullanıyorum şu zamana kadar sorun yaşamadım ışık kabin ve okey güzel mevzu ama fromda bi çok insan outdoor yapıyor bende öyle ve dağ gibi bi bitki bile yapabilirsin emin ol ki en önemli şey ışıktır yani güneş o yüzden güzel bir yere koymalısın saksın şeffaf olmasın kökler ışık görür ya saksını değiştir yada ışım girmicek şekilde elektrik siyah bantıyla kapla kanka
Geç gördüm yanıtınızı hocam öncelikle teşekkür ederim vaktinizi ayırıp yazdığınız için. Dediğiniz gibi güzel sigaradan çıkan 3 tohumu salladım şuanlık 3’ü de dişi gibi duruyor outdoor bakıyorum balkonda yaklaşık 3,5 4 haftalık gibi şuan olursa olur olmazsa tecrübe edinirim kafasındayım. Köklerin ışık mubabbetinde uyardığın için teşekkürler şimdi hemen düzenleme yapıyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha** ********
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** * ****** ******* ****** hahahaha ***** **********
  • U Uchihasasuke1: