BlueDream Autoflower

nfdl

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bluedream kızlarım var 18 günlük, topping için uygun zamana geliyorlar fakat autoflower olduğu için topping yapsammı yapmasammı cidden kararsız kalıyorum bu konuda bilgili arkadaşların tavsiyelerini rica ediyorum, photo olsa sanatçı gibi eğitirim o bitkiyi ama ilk auto tecrubem, sadece lst mi yapsam yoksa topping de katsammı işin içine karar veremedım.

S

silas

Guest
Sürekli auto yapan arkadaşlar topping tavsiye etmiyor, genetiği bozduğu için. Ben kişisel fikrimi söyleyeyim affetmiyorum autoysa sadece topping eğitimini veriyorum. Diğer eğitimleride eklemen autoyu kolayca strese sokacak, hasat süren uzayacaktır. Sana en çok verim getireceğine inandığın tek bir eğitimi uygulamanı tavsiye ederim. Bol hasatlar

R

Ripley'sOG

Guest
Hiç gerek yok kanka bırak apikal baskınlık üzere doğal hali ile büyüsün bu sayede sende cannabis anotomisini kavramış olursun.Gelecek growlarında daha detaylı growlar yapabilirsin

nfdl

Yeni üye
Sürekli auto yapan arkadaşlar topping tavsiye etmiyor, genetiği bozduğu için. Ben kişisel fikrimi söyleyeyim affetmiyorum autoysa sadece topping eğitimini veriyorum. Diğer eğitimleride eklemen autoyu kolayca strese sokacak, hasat süren uzayacaktır. Sana en çok verim getireceğine inandığın tek bir eğitimi uygulamanı tavsiye ederim. Bol hasatlar

inanmayı sevmem bilmeyi severim :) tecrübeyle kazanıcaz gibi

Hiç gerek yok kanka bırak apikal baskınlık üzere doğal hali ile büyüsün bu sayede sende cannabis anotomisini kavramış olursun.Gelecek growlarında daha detaylı growlar yapabilirsin

Yan dalları lst gibi kenarlara açtırmıyımmı ısık verimliliği için, hiç grow görmemiş insan değilim eğitim verebilirim de sadece auto gözümü korkutuyo kök başına 50 gram alasım yok açıkçası :/

S

silas

Guest
İnandığını uygula diyorum zaten. Gözünü korkutup aklında kalacağına topping denemeni tavsiye ettim. En iyi bildiğin tecrübeyle öğrendiğindir.

nfdl

Yeni üye
İnandığını uygula diyorum zaten. Gözünü korkutup aklında kalacağına topping denemeni tavsiye ettim. En iyi bildiğin tecrübeyle öğrendiğindir.

dimi ya 5 tane var zaten 2sine topping yapıyım ben, bi görelim en azından autoda nasıl oluyomuş, autoda topping yaptım demiştin, auto icin konuşuyorum verim nasıldı? kac gram hasat aldın, bitkilerin fotoları duruyomu, çok şey sordum farkındayım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    * ********* *** hahahaha* **
  • T tayfurishere:
  • Almora Almora:
  • T tayfurishere:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** ******* ******* ****** ***** hahahaha* ******
  • T tayfurishere:
    * ***** **** * ******** *** ** ***** hahahaha *** ****** ****** *****
  • Almora Almora:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ******** *** ******* ********* *** ** ****** hahahaha*** ********* **** **** *******
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • Almora Almora:
    ** *** *** ******** ** ****** **** ***** ********* **** ***** ****** *** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** hahahaha** *** ********** * ******* ********* ********* ****** ********* ****** *** ***** ** ****** hahahaha*** ** ***** ******* ******
  • bandaleros bandaleros:
    **** **** ****** hahahaha* ** ****** *** ** ******* **** ** ********** * ******** ** ********
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** *** ***** ******* hahahaha**
  • T tayfurishere:
    **** ********** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ********