Bitkimin durumu nasıl hasata yaklaşık ne kadar var? 46.gün lemon haze auto

insomnia1903

Yeni üye
arkadaşlar bu saatten sonra ayrıca dikkat etmem yada yapmam gereken bir durum varmı tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirsem iyi olur. hiç etmeyelim çiçeği

developer

Kıdemli Üye
Dostum gayet güzel gidiyor, ne yapıyorsan devam et. Bitkinin birde boydan fotoğrafını atsan iyi olurdu.

Çiçeklenmenin 45. gününde Overdrive'a başlarsan sömekler coşar. Şimdiden bol hasatlar

insomnia1903

Yeni üye
arkadaşlar bu saatten sonra ayrıca dikkat etmem yada yapmam gereken bir durum varmı tecrübeli arkadaşlardan bilgi alabilirsem iyi olur. hiç etmeyelim çiçeği
Dostum gayet güzel gidiyor, ne yapıyorsan devam et. Bitkinin birde boydan fotoğrafını atsan iyi olurdu.

Çiçeklenmenin 45. gününde Overdrive'a başlarsan sömekler coşar. Şimdiden bol hasatlar
Dostum overdrive nasıl yapicam bilgi veririmisin

S

silas

Guest
çiçeğin genelini görmeden yorum yapamıycam, tohumdan itibaren 46.gün mü yoksa çiçeklenmenin 46. günü mü? gübre ne kullanıyorsun? 5 tane sömekle nasıl hasat tahmin edelim kardeşim. Bol hasatlar

insomnia1903

Yeni üye
çiçeğin genelini görmeden yorum yapamıycam, tohumdan itibaren 46.gün mü yoksa çiçeklenmenin 46. günü mü? gübre ne kullanıyorsun? 5 tane sömekle nasıl hasat tahmin edelim kardeşim. Bol hasatlar
toplam 46.gün deyim dostum kullanmam gereken zamanlarda biobiz ailesinin 3lü paketi vardı fish mix, bio bloom ve topmax ancak bugün heaven, bio grow ve call mag aldım

S

silas

Guest
yeter ekleme kardeşim bakıyorum şi,mdi sıra seninkine geldi ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: