Bitkim hızlı kuruyor yardım :(

aonxwizz

Yeni üye
Ustalar merhaba. Bitkimin alt kısımlarında çok fazla kurumalar meydana gelmiş. Toprağım sanki hep nemliymiş gibi hissettiğimden su verirken düşünmedim. Sorunu gördüğüm günden beridir su vermiyorum. Sizce problem neyden kaynaklanıyor lütfen yardımcı olun.

uzun dönem 65. günde ( çiçeklenme 21. gün )
biobizz starter pack + cal-mag

wooZ

Üye
Ustalar merhaba. Bitkimin alt kısımlarında çok fazla kurumalar meydana gelmiş. Toprağım sanki hep nemliymiş gibi hissettiğimden su verirken düşünmedim. Sorunu gördüğüm günden beridir su vermiyorum. Sizce problem neyden kaynaklanıyor lütfen yardımcı olun.

uzun dönem 65. günde ( çiçeklenme 21. gün )
biobizz starter pack + cal-mag

Hocam sıcaklık olabilir, cal-mag ne zaman verdin benim pek hastalıklar hakkında bilgim yok ama asdşkljasasd herşey olabilir

aonxwizz

Yeni üye
Merhaba elimde grow bloom topmax calmag var fakat grow gübresini çiçeklenmenin belli bir gün sonrasında kesmiyor muyuz ?

Kesmiyoruz azaltıyoruz örneğin 4ml Bloom 2ml grow
Alttan bu şekil sarılık verirse grow vermen gerek rengin koyuluguna göre de Grow azaltrsin

istr

Ordinaryüs
Az lolipopping yap kanka bitkine, alt yapraklarına veda etme vaktin gelmiş, ışık almayan yaprakları al, etek traşı yap bitkine, bitki bile beslemekle uğraşmıyo artık o yaprakları, o yüzden potasyum azalıyor alt taraflarda, kararma ve sararma oluşur

aonxwizz

Yeni üye
@G_man dediğin gibi bütün takvimlerde gittikçe grow gübresi artıyor sonraki sulamayı takvime göre yapıp devam edeceğim.

@istr ustam lolipopping çok uzun süredir aklımdaydı. Zamanım gittikçe daraldığından bitkiyi strese sokup süreyi uzatmak istemedim. İlk önce zaman sorunumu çözüp üstüne lolipopping denedim ilk defa yaptığımdan nasıl oldu bilmiyorum yorumlarsanız sevinirim.

istr

Ordinaryüs
@G_man dediğin gibi bütün takvimlerde gittikçe grow gübresi artıyor sonraki sulamayı takvime göre yapıp devam edeceğim.

@istr ustam lolipopping çok uzun süredir aklımdaydı. Zamanım gittikçe daraldığından bitkiyi strese sokup süreyi uzatmak istemedim. İlk önce zaman sorunumu çözüp üstüne lolipopping denedim ilk defa yaptığımdan nasıl oldu bilmiyorum yorumlarsanız sevinirim.

Rahatlamış duruyo kanka eline sağlık

G_man

Kıdemli Üye

orda yazan miktarlar litre başı olarak verilmiş o hafta vermen gereken maks miktar değil ona dikkat et

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    *** ********** ********* ******* * **
    +2
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ** ******* ********** ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha hahahaha* **********
    ***** ***** ******* hahahaha* ***** ******** ***** ********* ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
    +1
    * hahahaha* ******** ***** ******* ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******** ***** ********** ********* ********** ***** ******* hahahaha****** ****** ** **** ******* **** *** ** ********** ***** **********
  • D despotdes:
    ****** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* ******* ******** ********** *
  • G ganjasevdalısı:
    *** *** *** **** ********* ******* hahahaha ** hahahaha hahahaha*** **** ***** ******* ******** ***** *** ** ********
  • kkush kkush:
    ******* ***** hahahaha** hahahaha** ** hahahaha***** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* *******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ** ********* ****** ******** ** hahahaha* **** ** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** **** ******* ***** *** **** ****** **** ******* hahahaha ***** **** ******* *** **** *********
  • D despotdes:
    ***** ***** ******** ****** ******** ***** ***** hahahaha*** ******* hahahaha**** ***** hahahaha** hahahaha** ** **********
  • kkush kkush:
    ***** ***** ********** ***** hahahaha hahahaha *** hahahaha ********* hahahaha**** ******* ***** ******** ****** ******** ***** ***** hahahaha*** ******* ********
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ***** hahahaha* ******* ********** ***** **** ***** ** ***** ****** ** ********* ***** ***** ***** hahahaha ***** ******* **** *****
  • G ganjasevdalısı:
  • D despotdes:
    ***** ****** ** *** ****** ******** hahahaha* ******** hahahaha* ******** ****** ********* ****** ***** *** *** ****** ******* hahahaha hahahaha** ****** ******* hahahaha ****** ******* ** ********* ******* ***** ********** ***** hahahaha hahahaha *** hahahaha ********* hahahaha**** **
  • kkush kkush:
    ******** ** ****** *** * *** *** ***** hahahaha ******* ****** ** *** ****** ******** hahahaha* ******** hahahaha* ******** ****** ********* ****** ***** *** *** ****** ******* hahahaha hahahaha** ****** ******* hahahaha ****** ******* ** ********* **
    kkush kkush: ******** ** ****** *** * *** *** ***** hahahaha ******* ****** ** *** ****** ********...