Bitkim bir anda bütün yapraklarını eğdi, sorun nedir?

druk

Yeni üye
Arkadaşlar selam 1 aylık bitkim dün baktığımda yapraklar biraz eğilmişti ben de en son sulamadan 4 gün falan geçtiği için susuzluktandır diyip su verdim. Sabah kalktığımda eski haline dönmüştü yine capcanlı gözüküyordu. Evden çıktım geldim şimdi öncekinden de beter eğilmiş. Sorun nedir?
Sıcaklık genelde 25-28 derece arası nem de %50 civarı tutmaya çalışıyorum.

Arkadaşlar selam 1 aylık bitkim dün baktığımda yapraklar biraz eğilmişti ben de en son sulamadan 4 gün falan geçtiği için susuzluktandır diyip su verdim. Sabah kalktığımda eski haline dönmüştü yine capcanlı gözüküyordu. Evden çıktım geldim şimdi öncekinden de beter eğilmiş. Sorun nedir?
selam kanka, ışık ne var ve ışık döngün nasıl ?

Vendetta

Üye
Çiçeğe girmiş kanka bu bitki 20/4 ışıkla olmaması lazım. Işık veya ışık sürenle alakalı sıkıntı car

Son düzenleme:

wooZ

Üye
Alooo kanka napıyosun 1 aylık bitki çiçeğe girmiş minnacık çiçek ölüyo açlıktan susuzluktan napıyosun ? Ben olsam bunu söker atar yeni bir tane atardım bundan 20gr ya alırsın ya almazsın alırsan dua et. Suyu da kafana göre değil toprağın ıslaklığına göre ver ve eğer fotoğraf dün su verdikten sonra bu gün çekildiyse eğer toprağın çok kuru gözüküyo napıyosun tükürüyomusun kıza ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** ***** ******* ***** ****** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** hahahaha* ****** ******** ******* ** ******** ** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** ********* ****** **** **** ****** ****** ***** ******** *** ******** ***
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ******** hahahaha***** ******* * ** ***** ******** ***** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    * ******* ***** ******* ********** ***** ****** ** hahahahahahahaha
  • B Bacardi:
    ****** hahahaha ***** *********
  • B Bacardi:
  • T terbiyeligunahkar:
    hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
    hahahaha* ****** *** ********* *** *** ***** ****** **** *** hahahaha* ********* ***** ******* ******* **** ******* hahahaha* ***** *** ******** ******* **** ****** ******* ****** ** ***** ******** *********
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ******** ********** ***** ***** ****** hahahaha
  • Mest Mest:
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ** ***** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ***** ***** **** ********* **** **** ********* **** **** **** **** ******** *** ** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ***** ******