Bir photo fem klasiği

S.a kankalar herkese iyi growlar diliyorum. Çok uzun bir aradan sonra yine bi grow peşine düştük. Zaten bırakamayız amq içimize işlemiş. İki yıl önce yaşadığım öğrenci şehrinde apartmanda tedbirsiz indoor grow yaparken amcalar bize çay içmeye gelmişlerdi :) Neyse ki içerde değil dışardayız.
Sponsordan 1 yıl önce almış olduğum tohumlarımı nisan 15 gibi patlattım.
2x white widow
2x grand dadyy purple
2x purple haze ( bunun birini tohumlar geldiğinde indoor da bakarken seyehate cıkmıştım ışık altında yaktım kanka)
Yaklaşık 9 ay gardropda saklamıştım hiç bir bozunma olmadı.
Toprak olarak a101den 2 tl ye torf aldım
Bitkileri yoğurt kabında 30 40 cm büyüyene kadar serada baktım.
Bahçe toprağını biraz kompoze gübre birazda ahır gübresiyle harmanlayarak çuvallara doldurdum.
Daha sonra bitkilerimi yoğurt kabından çuvallara taşıdım.:)
Neden çuval kanka kökleri hava alsın diye yaptım aslında bez çuvallar vardı onu kullanacaktım fakat o an bunlar elime geçti çok önemsemedim.
Kızlarıma çiçeklenmeye kadar bi gübre vermedim kanka ara sıra alt yaprakları sarardı hiç umursamadım.
Ben aynı zamanda çiftçilikle uğraşıyorum başka bir şehirde orada kullandığım zirai gübrelerden çiçeklenmeye yakın kullandım
Bunlar:)
15.15.15 npk
Cal-mag kompoze gübre
Amonyum sülfat
%46 üre kompoze
Ko-humax sıvı organik besin
Sıvı bakır çözelti.
Kızlara bahçede yer veremedim malum köyde olsa gelen giden çok oluyor o yüzden yan tarafı kapalı üstü acık bi alanım vardı içide nasıl oluyosa püfür püfür esiyii :) oraya koydum.
Eylül gibi hasat alırım diye düşünüyorum.
08.07 2020 çiçeklenmeye giriyoz.
Ara sıra foto atıp güncelliyeceğim kanka.20200708_101718.jpg20200708_101919.jpg20200708_101929.jpg

szrlkrsii

Müptezel
ya bu başlığı açman çok iyi olmuş biliyo musun, yok air saksı efendime söyliyim ph bilmem ney su çok tedbirli olan insanlar için iyi olmuş.

Oto yetistirdim hasatladım bende, direkt cesme suyunu ver geç kafasına çaydanlıkla bile vurdum 150 gr hasat aldım ellerine sağlik hocam senin de :D

ya bu başlığı açman çok iyi olmuş biliyo musun, yok air saksı efendime söyliyim ph bilmem ney su çok tedbirli olan insanlar için iyi olmuş.

Oto yetistirdim hasatladım bende, direkt cesme suyunu ver geç kafasına çaydanlıkla bile vurdum 150 gr hasat aldım ellerine sağlik hocam senin de :D
Sağolasın kanka. Bakalım ben ne kadar hasat alıcam :)

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka eline emeğine sağlık harika duruyorlar valla oturup karışısında çay kahve sigara yapası geliyor insanin :)

Hasatin bol olsun bloom zamanida bu bitkileri görmek isteriz bizi bunlardan mahrum birakma kuzen

Kanka eline emeğine sağlık harika duruyorlar valla oturup karışısında çay kahve sigara yapası geliyor insanin :)

Hasatin bol olsun bloom zamanida bu bitkileri görmek isteriz bizi bunlardan mahrum birakma kuzen
Teşekkürler kanka kesinlikle öyle boş vakitlerimde çay kahve viski içiyorum kızlarla belki de dünyanın en iyi terapisi. Bloomda güncel fotolar gelecek. ;)

S

silas

Guest
10 numara 5 yıldız olmuş eline sağlık. Grow diye buna derim çünkü maliyet yok, tek maliyet tohum, gübre toprak zaten bahçeden.

Ben baktıkça imrendim valla Maşallah diyeyim. Sömeklenme fotolarını bekliyoruz. Bol hasatlar.

10 numara 5 yıldız olmuş eline sağlık. Grow diye buna derim çünkü maliyet yok, tek maliyet tohum, gübre toprak zaten bahçeden.

Ben baktıkça imrendim valla Maşallah diyeyim. Sömeklenme fotolarını bekliyoruz. Bol hasatlar.
Teşekkürler kanka. İmkan dahilinde ne yapmışsak. Köyde hayat var ;)

A

atlantis89

Guest
Çiçekler güzel, ilk resimde sol öndeki benim bitkiye genetiğine çok benziyor ve ben genetiği tam olarak nedir bilmiyorum belki sen biliyorsundur, ayrıca amca hikayesini merak ettim :D

Aemili31

Müptezel
Kankam fotoları farklı bir formatta yüklemeni rica etsem görünmüyor muhtemelen sıkıntı bendedir merak ettim valla normalde görünmüyor işte de çıkar giderdim :D

iWeed

Üye

benim elim çarpsa bişey olurmu acaba stresine giriyorum :D kaç tane oto 150gr hasat verdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kralartur01 kralartur01:
    ** ***** ***** ********* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ***** **** ** **
  • İstanbul İstanbul:
  • elonmusk elonmusk:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    **** **** ***** hahahaha*** ***** ***** ***** * ********** ****** ******* ******* ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **
  • elonmusk elonmusk:
    *** *** hahahaha***** **** **** ***** ***** ****** **********
  • İstanbul İstanbul:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • elonmusk elonmusk:
    ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • B bandaleros:
    ***** ******** hahahaha******* * ** ****** *******
    ******** ***** ***** ********* ******* ****** **** ********** **** ****** ******** ******** *******
    **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** ** ** ********* hahahaha**** ***** **
    TabldotLife TabldotLife: **** ****** ***** ******* ********* **** **** ***** **** * ****** *** *** ******* ******* *** **...