Bilen vardır elbet Outdoor Tohumsuz reis bi baksan ricam

WhitWidow

Moderator
İlk öncelikle Selamun Aleyküm 

Arkadaşlar anlamamış olabilirsiniz yorum yazsanız daha detaylı bi şekilde yazmaya çalışırım
Yardımlarınızı bekliyorum

Arkadaşlar outdoor yani dışarı ekim zamanına az kaldı bu zamana kadar outdoor yapmışlığım çok var ama hep doğal bir şekilde corbacı tohumu bahce toprağı güneş ve su ile emeğimin yazık olduğunu fark ettim ve genetik yetiştirmeye karar verdim
Arkadaşlar şimdi gebetik dediğim photo feminised ekmeyi düşünüyorum tabi yanına 1 kaçtanede auto ekmeyi düşünüyorum 
Bunları buraya yazmamın sebebi şu aklıma takılan sorular 
1. Si arkadaşlar photo feminised genetikleri daha uzun sürede güzel bi hasat veriyor autolar daha kısa bi sürede düşük bir hasat veriyor 

2.si Arkadaşlar bu photo feminised olanları nasıl gübre vericez 
Sıvıysa nası vericez katı gübreyse nası vericez 
Hani şimdi outdoor olduğu için çiçeklenmeye ne zaman girer dışarıda olduğu için flash işlemi yapıcakmıyız yapıcaksakda nasıl ve ne zamanlar yapmalıyız 

Sorum bu kadar arkadaşlar 

Eminimki bilen bi kaç arkafaş vardır 
Yardımcı olursanız çok sevinirim
En kötü Tohumsuz Reis bi zahmet bu konuya sen el atı ver

Hsyn84

Yeni üye
Kanka outdoor yapmayı düşünüyorsan ve genetik tohum alacaksan sıvı gübre takviyesi için 20lt bez saksılara eksen daha iyi our

glow

Yeni üye
arkadaşa katılıyorum dostum ektiğin toprağın ne olduğunu bilemezsin bez saksının girebileceği kadar bi çukur kaz ve saksıyı o çukura yerleştir. hem böylece kök avcılarından da bi nebze korunmuş olursun. auto photoya ise benim kanaatim eğer bahçende yapmıcaksan halka açık sote bi yer ise planın kesinlikle auto derim. çünkü sonuç olarak açık arazi bir an önce olsun bitsin. varsın olsun hasatı az olsun, o normal bodur ağaç ekiyosun sonuçta. ama photoda süre uzadıkça stresin artar hazır sömeklere birinin konması seni çok üzer, beni üzdü :(

WhitWidow

Moderator
Cvp: Bilen vardır elbet Outdoor Tohumsuz reis bi baksan ricam

glow' Alıntı:
arkadaşa katılıyorum dostum ektiğin toprağın ne olduğunu bilemezsin bez saksının girebileceği kadar bi çukur kaz ve saksıyı o çukura yerleştir. hem böylece kök avcılarından da bi nebze korunmuş olursun. auto photoya ise benim kanaatim eğer bahçende yapmıcaksan halka açık sote bi yer ise planın kesinlikle auto derim. çünkü sonuç olarak açık arazi bir an önce olsun bitsin. varsın olsun hasatı az olsun, o normal bodur ağaç ekiyosun sonuçta. ama photoda süre uzadıkça stresin artar hazır sömeklere birinin konması seni çok üzer, beni üzdü :(

Knka sen daha önce hiç outddor yaptınmı veyatta bilgin varmı

samkush420

Yeni üye
kankam haklı outdoor auto yap bodur olsun ki bulunmasın ama 5 degıl 10 at 3-5 kat hasat al daha az riskle hemde ugrasma cıcklenme buyume vs

glow

Yeni üye
Cvp: Bilen vardır elbet Outdoor Tohumsuz reis bi baksan ricam

WhitWidow' Alıntı:
glow' Alıntı:

Knka sen daha önce hiç outddor yaptınmı veyatta bilgin varmı

2 sezon outdoordayım kendi çapımda deneme yanılma, biraz ar-ge

ByWhite

Yeni üye
Kankacım growunda ilk önce başarılar diliyim şimdiden. Kullanıcağın gübre miktarları markalarda vs değişiklik gösterebilir üzerindeki tablolara uymanı tavsiye ederim. Ben daha önce fazla uğraşmayıp npk gübresi kullanıyordum hem ucuz diye toz halinde belirtilen miktarda suya karıştırım hem sulama ile kökten hem de sprey  yöntemiyle yapraklardan veribilir gübreler. Flush işlemi ise outdoor yapıcağın için illaki yağmur yağıcak o sayede kendinden yapılıcaktır ama kendin ayrıca yapmak istiyorsan çiçeklenmeye başladığı dönemde yapmanı tavsiye ederim ve çiçeklenmeden sonra suladığın suya bir miktar melas karıştırabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
    deyorke deyorke: ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********