Big Bud mu Top Max mi?

bambro

Üye
Arkadaşlar kızımın sömekleri yavaş yavaş belirmeye başladı. Sizce şu aşamada Big Bud mu Top Max mi kullanmalıyım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Bitki balkon işi. @Ripley'sOG @RabbitKanka ustalar yorumlarınız benim için çok kıymetli olacaktır.

bambro

Üye
Teşekkür ederim. Acemiliğimi bağışla. Bio bizz grow ve Bloom veriyorum. Arada bir bio bizz Fish de verdiğim oluyor. Şimdi 1 gün groww ve bloom veriyorum bir gün sade su birgünde dinlendiriyorum. Big Budu ne sıklıkla ve kullanmalıyım usta. Bu arada toprağım torf.

carboload ve overdrive varken big bud almaya gerek var mı

Overdrive hasat sonu kullanılan bir besin, hasata yaklaşırken yorulan bitkiye tekrar enerji kazandırarak maximum verim vermesini sağlar yani big bud ile karşılaştırılamayacak farklı bir kulvar besinidir. Dolayısıyla konuyu açan arkadaşa big bud tavsiye ederim :)

carboload ta big bud
Overdrive hasat sonu kullanılan bir besin, hasata yaklaşırken yorulan bitkiye tekrar enerji kazandırarak maximum verim vermesini sağlar yani big bud ile karşılaştırılamayacak farklı bir kulvar besinidir. Dolayısıyla konuyu açan arkadaşa big bud tavsiye ederim :)
carboload ta big bud gibi değil mi kankam

Vallahi ben biobizz organik serisini de diğer sentetik serileri de kullandım.
Tamam sentetikler iyi şişiriyor ama kafası çok düşük oluyor be kanka düşük oluyor ağır sigara ama modu düşük. Sativanın o canlılığını hareketliliğini mutluluğunu alıyor sentetik gübreler.
Bundan sonra birkaç gram fazla sigara için bitkilerimi kimyasala boğmayacağım. Ne varsa yine organik gübrede var ...

S

silas

Guest
Çiçeklenmeye girmiş big bud iyi olur. Topmax, humik fulvik asit içeren bitkinin her dönem ihtiyacı olan besinleri ve organik maddeleri içeren, köklere çok faydası olan toprak zenginleştirici gübredir kanka. Topmaxı growun başından sonuna kadar kullanabilirsin. Bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    ****** dready* *********** **** *****
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ********* ****** **** **** ******** **** ******** ***** * ***** ******* ********** *** ***** ** ***
  • I isoT:
  • B Bomberx:
  • A ax-b:
    ** ***** ******** ***** *** dready*** ***** **
  • I isoT:
    dready **** ********
  • Q qimliqsiz:
    ** ** ******* ********* **** dready* ******* ****** ***** ***** ********** *******
  • Q qimliqsiz:
  • A ax-b:
    ***** ******* dready* * ***** ****** ** dready** ***** ****** ********** *****
  • VendettaX VendettaX:
    ******** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ******** *********** ******* ******* *** ***** ** ** **** ***** ********** dready
  • A ax-b:
    **** ****** *** ***** ********** *** **
  • Q qimliqsiz:
    ** ******** * ** ***** ***** ** ****** *** * ****** ********* **** dready**** dready* ********* dready
  • A ax-b:
    **** ******** dready ********* ****** * ****** ********* **
    +1
  • Q qimliqsiz:
    ***** ******* ** ****** **** dready ********* *********
  • B Bomberx:
  • Q qimliqsiz:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ** ****** *** ******* ******* ***** *** ****** ****** ** *** ***** ***** ********* dready *** * ******* ******* ***** ***** ** ** ******* *********** ***** ******** ******* *** **** dready* ********* ***** ******** **
  • Night owl Night owl:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** *** **** ********* **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • A ax-b:
    ***** ** ***** dready*
  • A ax-b:
    A ax-b: ****** *********** *********