Big Bud Auto Fem Outdoor - Hasat Fotosu Geldi.

MedikalEsrarci

Yeni üye
Selam kankalar, tıbbi amaçlı medikal esrar yetiştiriyorum ilk outdoor growum havaların ısınmasıyla başladı, hediye olarak gelen tohumlardan 1i patladı 1i patlamadı patlayanı bir kaç gün 24 saat led altında tuttuktan sonra bugün toprağa koydum.

Gübre olarak herhangi bir markalı gübre kullanmıyorum organik kanatlı veya küçük baş gübresi kullanabilirim ilerleyen zamanlarda şuan light mix topraktaydı bahçe toprağına geçti.

Her gün güncellemeye çalışırım :)

05.04.2018 - 1 Haftalık

08.04.2018 - 10.Gün

09.04.2018 - 11.Gün bitki güzel sağlıklı büyüyor hava serin olduğu için gün geceden beri seradaydı.

12.07.2018 - 100. Günlerdeyiz hasatına çok az bir süre kaldı, trikomların beyaza dönmesini bekliyorum ayrıca biraz CBN'ye dönüşmesi ilaç için daha olcağı kanaatindeyim

93 GR Kuru hasat verdi, Outdoor Big Bud Auto, Hiç gübre kullanılmadı.

xaxa.jpg

Marangoz

Kıdemli Üye
RE: Big Bud Auto Fem - İlk Outdoor Grow

Kanka merhaba. Bahçe toprağı sıkıntılı olabilir.

glow

Yeni üye

toprağınz çok kötü görünmüyor hocam ama lightmix ile devam etme şansınız olsa idi muhakkak daha güzel sonuçlar alırdınız. ama şöyle bi önlem alabilirsiniz en azından henüz başındayken. ektiğiniz yeri bi 50 cm kadar(tahminen kökün ulaşabileceği mesafe kadar)  kazıp kök gelişimini engelleyecek bi taş olup olmadığını kontrol etmeniz çok yararlı olcaktır. bu işlemi daha önce yapmadığım için bitki kurutmuşluğum var. gayet güzel görünüyor bitki. verimli hasatlar dilerim.

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Big Bud Auto Fem - İlk Outdoor Grow

glow' Alıntı:
toprağınz çok kötü görünmüyor hocam ama lightmix ile devam etme şansınız olsa idi muhakkak daha güzel sonuçlar alırdınız. ama şöyle bi önlem alabilirsiniz en azından henüz başındayken. ektiğiniz yeri bi 50 cm kadar(tahminen kökün ulaşabileceği mesafe kadar)  kazıp kök gelişimini engelleyecek bi taş olup olmadığını kontrol etmeniz çok yararlı olcaktır. bu işlemi daha önce yapmadığım için bitki kurutmuşluğum var. gayet güzel görünüyor bitki. verimli hasatlar dilerim.

Kanka daha önce farklı bitkiler yetiştirdiğim bir alan sıkıntı yok verim ve kalite açısından :)

R

Ripley'sOG

Guest

Biobizz leaf coat kullanmaya başlasan iyi edersin severek baktığın bitkin outdoorda yabancı böceklerin kurbanı olabilir.

Hayırlı ve bol hasatlar dilerim takipteyim. +1

MedikalEsrarci

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
Biobizz leaf coat kullanmaya başlasan iyi edersin severek baktığın bitkin outdoorda yabancı böceklerin kurbanı olabilir.

11 Litrelik saksıya aldım kanka bugün bitkiyi toprak işi içime sinmedi (Light Mix), birde merak ettiğim bir konu var şimdi bazı arkadaşlar demiş ki 3-4-5.aylarda bitki büyüme ışığı alır güzel sömek yapmaz (outdoor) temmuz,ağustos gibi sömeklenme ışığı alır şimdi bu outdoor auto işi yanlış mı oldu benim?

R

Ripley'sOG

Guest

MedikalEsrarci' Alıntı:
11 Litrelik saksıya aldım kanka bugün bitkiyi toprak işi içime sinmedi (Light Mix), birde merak ettiğim bir konu var şimdi bazı arkadaşlar demiş ki 3-4-5.aylarda bitki büyüme ışığı alır güzel sömek yapmaz (outdoor) temmuz,ağustos gibi sömeklenme ışığı alır şimdi bu outdoor auto işi yanlış mı oldu benim?

Spektrum bakımından haklılık payları var ancak tecrübe bakımından eksiklikleri var.Neden diye sorarsan;

• 4. aydayız auto bitkiler ortalama 2-2.5 ayda hasat edilebilir.
  • 6. veya 6.5 ayda kısaca haziranın ortasinda suanki bitkini hasat edip yeni bir serüvene başlayabilirsin.
Kısaca eylülün ortalarına kadar hasat durmadan yapılabilir.Havalarin iyi ise ve böyle imkanların varken durmak ahmakliktir.Arkadaşlar güneşi hafife almış açıklarsak.Yeryuzune [font=arial, helvetica, sans-serif] gelen  günes  ışınımının %1den Azi bitkiler tarafından fotosentez olayında kullanılır.Kaldiki şuan bile güneşin dunayna gönderdiği enerji bile dünyanın 1 yılda kullandığı enerjiden daha fazla  kısaca güneş te yabana atılacak birşey değil rahat ol dünyada bir hidrojen bombası atılsa depremden oturamıyoruz güneş te bu saniyede binlerce kez oluyor yani sadede gelirsek güneşi mh gibi sıradan ışıklarla karşılaştırmak yapılacak en son şeydir [/font]

[font=arial, helvetica, sans-serif]hasatin bol olsun [/font]

glow

Yeni üye

MedikalEsrarci' Alıntı:
Ripley' Alıntı:

kanka ben de outdoor auto aynı şekil light mix ile yapıyorum, yanlış olması kaygısına kapılma. ben bahsettiğin şeyi ilk kez duyuyorum şehir efsanesi de olabilir doğru da bilgim yok ama auto zaten 3-4 ay sürüyor ve 1. ay sonunda çiçeklenmeye başlıyor sanırım onu söyleyenlerde photolar için söylemiştir. hangi bölgedesin bilmiyorum ama ben bulunduğum bölge nedeniyle growa mayıs ayında başlıyorum güneşlenme süresi artsın ki güneşten verimi daha iyi sağlayım diye. onun dışında kaygılanacak bişey yok bence yine ripleys hocam daha iyi bilir tabi.

MedikalEsrarci

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
MedikalEsrarci' Alıntı:

Spektrum bakımından haklılık payları var ancak tecrübe bakımından eksiklikleri var.Neden diye sorarsan;

• 4. aydayız auto bitkiler ortalama 2-2.5 ayda hasat edilebilir.
  • 6. veya 6.5 ayda kısaca haziranın ortasinda suanki bitkini hasat edip yeni bir serüvene başlayabilirsin.
Kısaca eylülün ortalarına kadar hasat durmadan yapılabilir.Havalarin iyi ise ve böyle imkanların varken durmak ahmakliktir.Arkadaşlar güneşi hafife almış açıklarsak.Yeryuzune [font=arial, helvetica, sans-serif] gelen  günes  ışınımının %1den Azi bitkiler tarafından fotosentez olayında kullanılır.Kaldiki şuan bile güneşin dunayna gönderdiği enerji bile dünyanın 1 yılda kullandığı enerjiden daha fazla  kısaca güneş te yabana atılacak birşey değil rahat ol dünyada bir hidrojen bombası atılsa depremden oturamıyoruz güneş te bu saniyede binlerce kez oluyor yani sadede gelirsek güneşi mh gibi sıradan ışıklarla karşılaştırmak yapılacak en son şeydir [/font]

[font=arial, helvetica, sans-serif]hasatin bol olsun [/font]

Eyvallah kanka yardımlar için gerçekten çok sağol.

08.04.2018 Güncelleme

glow

Yeni üye
RE: Big Bud Auto Fem - İlk Outdoor Grow [09.04 Güncelleme]

kanka update bekliyorum merakla.bayadır yoksun umarım herşey yolundadır. sevgiler.

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Big Bud Auto Fem - İlk Outdoor Grow [09.04 Güncelleme]

glow' Alıntı:
kanka update bekliyorum merakla.bayadır yoksun umarım herşey yolundadır. sevgiler.

Kanka sıkıntı yok güzel büyüyor, yakında resim yüklerim pek müsait olamıyorum bu aralar

köfteci

Yeni üye
RE: Big Bud Auto Fem - Hasata 1 Hafta Kala! Temmuz 12 Güncel

hasatın bol olsun kanka güzel görünüyorlar

hakan01

Yeni üye
RE: Big Bud Auto Fem - Hasata 1 Hafta Kala! Temmuz 12 Güncel

Kanka kaç gıram aldın bi foto at da heycanlanalım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • M merto1835:
    ***** ******** **** ********** ****** ** ***** ******* ********* ******* * ***** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** ********** hahahaha hahahaha hahahaha* ******* **** ***
  • İstanbul İstanbul:
    *** *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    ******** hahahaha** ***** ********
  • M merto1835:
    *** *** hahahaha hahahaha **** ** ********* *** ******** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** **** ** ****** ***** ******* ******* ******** ********** ** ******* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** ** * **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ******* hahahaha*** ** ***** ***** hahahaha** ********* ****** ******** ******** **** ******* *** ** **** ***** ********* ********* ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
    ****** ******** ***** ******* *** *** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ****** hahahaha*** ***
  • muadip muadip:
  • İstanbul İstanbul:
  • muadip muadip:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • I ichbinkrytpon:
    ****** ******* hahahaha** **** ***** ******* hahahaha ****
  • I ichbinkrytpon:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    muadip muadip: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...