Ben viski içerken tutarlı bir kız

Komedishow

Kıdemli Üye
Maşallahınız var kanka nice güzel kafalarınız günleriniz olsun :)) tohum kaç günde patladı bro ben tablete attım iki gündür başında bekliyorum tık yok :(
Knk tablet dediğin şeyi bilmiyorum ama ben 24 saat suda beklettim bi bardak suda,sonra peçete arasına alıp kilitli poşete koydum 36 saat sonra açtım koku 3 cm uzamıştı sonra jiffy e aldım 48 saat sonra baş gösterdi, 5 6 gün sürdü kanka tohum genetikse sıkıntı olmaz çıkar elbet 10 gün süren var

muptinho

Üye
Knk tablet dediğin şeyi bilmiyorum ama ben 24 saat suda beklettim bi bardak suda,sonra peçete arasına alıp kilitli poşete koydum 36 saat sonra açtım koku 3 cm uzamıştı sonra jiffy e aldım 48 saat sonra baş gösterdi, 5 6 gün sürdü kanka tohum genetikse sıkıntı olmaz çıkar elbet 10 gün süren var
Teşekkür ederim kanka içime su serptin hasatın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** ****** ******** hahahaha*** ** **** hahahaha *** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** hahahaha** ****** ****** ******** *******
  • T terbiyeligunahkar:
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ******** ****** ** ***** *** ***** ****** ***** ****** ***** ******* ****** ****** ******** *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ** ** *** ***** ******** ********* ***** ******** ** *** ******* ** ***** ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    hahahaha ****** ****** ***** ******** ********* **** ***** ****** hahahaha ***** ** **** **** ******* **** ******** *** ** ***** ***** ***** ********* ***** *****
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ***** ****** ******** hahahaha* ********* ******
  • Emmy Emmy:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******** ******** **** ********* ********* ***** **** *** ***** ******** ***** ******** *** **** *** ****
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ** ********* ***** *** ******* ** ***** ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ****** hahahaha ******** ******** **** ********* ********* ***** **** *** *****
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Trouble39 Trouble39:
    ***** **** ** ** ***** ****** **** ***** ***** **** ** ******** ***** **** ******* **** ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha **** * hahahaha* **** ****** ******* ****** **** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ****** ****** ***** ******** ********* **** ***** ****** * **** ********** hahahaha ***** ***** ** ******* ******** ***** ******** ** ******** hahahaha *****
    +1
  • Emmy Emmy:
    **** ******* **** ***** **** hahahaha ****** ******** ****** **** ** ******** *****
  • Emmy Emmy:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* hahahaha******* ********
  • Trouble39 Trouble39:
    ** hahahaha** ********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ******** ** ***** *** *******