Autoflowers outdoor ?

Gunahsizseytan

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar autoflowers tohum siparişi verip bunu dış ekim yaparak yetiştiren tecrübeli arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi merak ettiğim kabinde hasat süreleri kısalıyorlarken kabin harici dış ekimde hasat süreleri 6 ay kadar zaman alır mı max bitki yüksekliği ve gümrük sıkıntısız güvenilir site önerebilecek varsa memnun olurum saygılar selamlar

Grower Canna

Yeni üye
Eylül sonundan Ekim ayının başına kadar çiçeklenme tamamlanmayabilir outdoor yetiştirmek emek ister zaman ister yağmuru böceği rüzgarı meraklı gözler küf mantar hepsi ile başa çıkabilmen gerek bitki genetiğine göre boyu değişir 2.5 m den 50 cm arası olabilir

Gunahsizseytan

Yeni üye
Eylül sonundan Ekim ayının başına kadar çiçeklenme tamamlanmayabilir outdoor yetiştirmek emek ister zaman ister yağmuru böceği rüzgarı meraklı gözler küf mantar hepsi ile başa çıkabilmen gerek bitki genetiğine göre boyu değişir 2.5 m den 50 cm arası olabilir
Bu dediklerin otomatik tohumlar için mi geçerli onu anlamadım otomatik tohum için hasat 90 gün denildi çünkü

Marazzssc

Müptezel
Kanka deneyimim yok ama arastirmalarimla sana yanit vericem deneyimli insanlar daha iyi bilir her okudugum yazida otolar outdoorda daha az verim veriyolar indoor icin daha iyi hem zaten bunun için tasarlanmislar

Vybz Kartel

Müptezel
Merhaba arkadaşlar autoflowers tohum siparişi verip bunu dış ekim yaparak yetiştiren tecrübeli arkadaşlar varsa bilgi verebilir mi merak ettiğim kabinde hasat süreleri kısalıyorlarken kabin harici dış ekimde hasat süreleri 6 ay kadar zaman alır mı max bitki yüksekliği ve gümrük sıkıntısız güvenilir site önerebilecek varsa memnun olurum saygılar selamlar

Kanka bu yıl Outdoor auto yetiştridim. 70-90 gün sürüyor toplam yetişme süresi. 1 ay büyüme ve 45-50 gün de çiçeklenme.

Yani dışarıda da yapsan süre değişmez. Ama ben Nisan başı ekim yaptım ve haziran ortası gibi hasat aldım.

Ortalama 30 - 80 gr arası çıktı bitki başı.

Ama eylül ayında dışarı ekilir mi bu konuda tecrübem yok maalesef kanka.

Vybz Kartel

Müptezel
Bende 1 ay sonra nisanda toprağa tohumlarımı koyacağım sizin gibi ama saksı falan değil direk toprağa koyacağım. Trabzonda yaşıyorum nemli bir
Kanka auto bitki çiçeklenme için ışığa ihtiyaç durmaz. Ancak tabi güneş olmazsa olmaz.

Hasat her türlü alırsın ama miktar, kalite, etki vs gibi konular tamamen senin yetiştirme ortamına, toprağına ve yetiştirme tarzına bağlıdır...

Ekeceğin yer mümkün olduğunca güneş alsın ama en önemlisi hava alsın, basık ve çukur bir yer olmasın.. rüzgarı da hafif hafif alabileceği bir yer olursa, ilk tecrübende başarılı olursun....

Outdoor için tavsiyem biobizz gübre setini alman kanka. Ben toprakta bu seti kullanarak yaptım..

1 tane değil de, 4-5 tane farklı yerlere ek.. 2 tanesi istediğin gibi olsa, sana yetecektir.

Kolay gelsin.

Kanka bu yıl Outdoor auto yetiştridim. 70-90 gün sürüyor toplam yetişme süresi. 1 ay büyüme ve 45-50 gün de çiçeklenme.

Yani dışarıda da yapsan süre değişmez. Ama ben Nisan başı ekim yaptım ve haziran ortası gibi hasat aldım.

Ortalama 30 - 80 gr arası çıktı bitki başı.

Ama eylül ayında dışarı ekilir mi bu konuda tecrübem yok maalesef kanka.
Arkadaşlar disarda outdoor auto yapacaksanız size tavsiyem ben çok yaptım Mayıs sonu ekin Togumlarinizi iyi hasat alırsınız.

Gunahsizseytan

Yeni üye
Biladerim neme dayanıklı genetik olarak özellikle arattırmanı tavsiye ederim. Bluedream olur mu bilmem ama criticaldan iyi olacağı kesin. Bana sorarsan lemon haze en ideali 14 haftada da hasat alırsın. Northern lights küfe dayanıklı feci aromatik ve hasadı iyi bir genetik ama thc oranı 10-15 arası. Ak47 olur heralde satüva ağırlıklı çiçeklenme süresi kısa. Bi araştır biladerim
Bu dediğin 14 hafta auto mu Photo mu kardeşlik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha **** ****** ****
  • Carl Jung Carl Jung:
  • kralartur01 kralartur01:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
    **** **** ******* **
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
    ****** **** ** **
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Bomberx Bomberx:
    hahahaha ********
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Carl Jung Carl Jung:
  • Bomberx Bomberx:
  • Naritos Naritos:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
    +1
  • Bomberx Bomberx:
    * ** ** ******** ******* **** ******** ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ********** **** ******* ******* **** ********** ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • Bomberx Bomberx:
    **** ******* **
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha **** **** hahahaha ******** ****** *** hahahaha ***** *** hahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Bomberx Bomberx:
    ***** *** ***** ****** ********* ******** ** ******** ********** ****** ****** ****** *** ****** ********** ****** **** ***** ***** hahahaha
    Bomberx Bomberx: ***** *** ***** ****** ********* ******** ** ******** ********** ****** ****** ****** *** ******...