AUTO VE PHAN AYNI KABIN

Bonglukediprens

Yeni üye
Merhaba arkadaslar benim iki adet bitkim var bunlardan birisi 82. gununde auto digeri ise 56. gunde olan bir phan cicek simdi olaya donim.

Suan ikiside ayni kabin icerisinde 18/6 seklinde gunluk olarak isik aliyor gubreleri vs herseyleri veriliyor 18/6 gidildiginden dolayi phan olan cicek bloma girmiyor suanda bende blom gubresi vermiyorum veg donemini uzatiyorum toping vs bitkiyi terbiye ediyorum diger.

Auto olan cicegimin hasat zamani 1 veya 2 hafta icerisinde yapicam sonrasinda phan olan tek kalicak onerilerinizi merak ediyorum bloma direk sokimi 12/12 yaparak dusuncelerinizi belirtirseniz mutlu olurum.

muadip

Doktor
Yerin musayitse bitki çok fazla büyümediyse kanka autoyu hasat et sonra diğerini 12 ye al kanka.

Sonne

Kıdemli Üye
hasat sonuna kadar ayni sekilde devam etmeye karar verdim bro sifir kayip olsun digerini uzun donem gidecegim
Kardeşim bence ellerine sağlık. Olması gerekeni olması gerektiği gibi yapıyorsun. Böyle yapmadıktan sonra ne anlamı kalır ki? Auto çiçeğini hasat edince photo yu 1 gün karanlığa al. Sonra 12-12 ye dön. Grow gübresini hemen bırakma. 12-12 ye geçince yine grow gübre ver bi tur sonra bi boş sonra geç bloom a. Manyak bi photo bitkin olur. Saksıların kaçlık bilmiyorum ama photo bitkin şuan zaten baya büyük olmalı autoyla aynı zamanda başladıysan. Saksın büyük olursa hasatın büyükbaş hayvan misali olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********