Auto bitki ışık döngüsü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 34132
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 34132

Guest
Yeni bişey denemek istedim 16-6, 20-4 , 24-0 ışık döngüsünün aksine bitkimi uykuya da almak istediğim için sonuçta bence her bitkinin karanlık ihtiyacı olur Auto bile olsa…… 20-8 ışık döngüsü yaptım 1 günü 28 saat gibi yaşatıyorum bir mahsuru olur mu sizce?

18/6 yapıyosun yani sonuçta bir sonraki günden çalıyorsun aynı şey ama 18/6 içinde iyi diyenler var ışıgın iyiyse neden olmasın

maşallah çok güzel olmuşlar ama yaprak sulama ile ilgisi sorun yaşadım çok tecrübeli degilsen sıkma derim arkadaş tabi ilaç felan yaptıysan bişiy diyemem

Ü

Üye silindi 34132

Guest
Outdoor yapsan daha iyi olurdu dedin ya ondan bu kadar güzel outdoor gördün mü dedim benimki indoor, yapraklarında litreye 20 ml aloevera ekledim sıktım sıcaklarda ısı stresine iyi gelir diye düşünüyorum ışık kapalıyken yapıyorum spreyi

Outdoor yapsan daha iyi olurdu dedin ya ondan bu kadar güzel outdoor gördün mü dedim benimki indoor, yapraklarında litreye 20 ml aloevera ekledim sıktım sıcaklarda ısı stresine iyi gelir diye düşünüyorum ışık kapalıyken yapıyorum spreyi
valla bende öyle yaptım ama ikidir çok buruşuyo gibi vazgeçtim ama anlıyorsan neden olmasın

Ü

Üye silindi 34132

Guest
Her gün yapmıyorum ya 2-3 karanlıkta bir yapıyorum

Ü

Üye silindi 34132

Guest
Ü

Üye silindi 34132

Guest

görünüşleri nasıl auto skunk olanlar çok boy attılar genetiklerinden ötürü mü acaba? Diğerleri çok normaller çünkü aynı ışık
Dallarında güçsüz bir uzama yok ama kendilerini taşıyabiliyorlar

WeedMann

Üye
Güzel görünüyo 2. fotodaki şu an eğer kırmadan eğebiliyosan alttaki dalları aç biraz. Ne kadar karanlık yaparsan o kadar boya gitmeye çalışır

Ü

Üye silindi 34132

Guest
Güzel görünüyo 2. fotodaki şu an eğer kırmadan eğebiliyosan alttaki dalları aç biraz. Ne kadar karanlık yaparsan o kadar boya gitmeye çalışır
Lst yapmıştım onlara zaten dalları açık farkındaysan, ama çok uzadıkları için ipler çok baskılamaya başladı kestim yeniden yapıcam şimdi

WeedMann

Üye
onu geciktirme zaten geciktirmişsin kalınlaşmış baya dallar kökden kırmadan dikkat et ama hafiften açabildiğince aç

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Sarsılmaz1dostluk Sarsılmaz1dostluk:
  • T Tropikal.MR:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ** **** **** ****** **** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha * ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    hahahaha**** **** ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ******* ***** *** * **** ** **** ********** *** ** ** **** ***** *** hahahahahahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** *** * **** **** ********* ********** ** hahahaha hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha******* hahahaha ***** * ******** ********** ******** ****** ******** hahahaha ***** **** ** ****** hahahaha* ******** ***** **** *** ********* ******* ******* ***** ***** ***** hahahaha*
  • A akbabaaa:
    ******** ******* ********** **** ***** ** ** **** **** ********* hahahaha**** *** hahahaha** ** **** hahahaha* *** ****
  • A akbabaaa:
  • A akbabaaa:
    ********** ***** ***** ** ********* ***** ****** ** ********** ********** ***** ****** ***
  • T Tropikal.MR:
    ******* hahahaha ******** **** ******** hahahaha****** ******** ******* ******* ***** ** ******* *** ***** ****
    T Tropikal.MR: ******* hahahaha ******** **** ******** hahahaha****** ******** ******* ******* ***** **...