AN Bütün Gübre Çeşitleri Kullanımı Yardım

Antonyo35

Yeni üye
Arkadaşlar an nin tüm çeşitlerini aldım. Ve bize güzel bir chart veriyor ancak biz bu charttaki gübreleri verdiğimizde maximum ppmi geciyoruz . Bitki yana bilir. Npk olmayan piranha tarantula ve voodo juice gibi kök artiricilari 3 ünü bir aAn chartrada kullanmalimiyiz. Veya bloomda bud factor x big bud ve sensizim rhino skin bud candy birde ana gübre grow micro bloomda eklersek bir sakınca olmazmi . Olay bu şekildemi ilerliyor. Deneyimleyen arkadaslar konu hakkinda bilgi verirseler cok memnun olurum.Chart tablosu . Simdiden images (2).jpegtesekkurler

Metgen7

Kıdemli Üye
Arkadaşlar an nin tüm çeşitlerini aldım. Ve bize güzel bir chart veriyor ancak biz bu charttaki gübreleri verdiğimizde maximum ppmi geciyoruz . Bitki yana bilir. Npk olmayan piranha tarantula ve voodo juice gibi kök artiricilari 3 ünü bir aAn chartrada kullanmalimiyiz. Veya bloomda bud factor x big bud ve sensizim rhino skin bud candy birde ana gübre grow micro bloomda eklersek bir sakınca olmazmi . Olay bu şekildemi ilerliyor. Deneyimleyen arkadaslar konu hakkinda bilgi verirseler cok memnun olurum.Chart tablosu . Simdiden Ekli dosyayı görüntüle 2979tesekkurler
An kullanıuırum bende ama hepsı deil woodo juice sensızım bid bud kusikuş :) budcandy b52 revive overdrive bunları grow suresınce haftada bir vermiştim sonra bana geldıler çiçeklenmeye girdiginde hava sıcaktı hala sıcak bıgün phlı ve co2 lı su bıgün boş bugun de işte bigbud a yeni başladım mesala bu şekıl gıdıyorum son 2 haftadır agır saldırı yapıyırum şimdilık bişey yok ama flush altıp yeni bi gübre verme ayarlıyabılırsın mesala benim bu yaptıgım dorumu @admin

Antonyo35

Yeni üye
An kullanıuırum bende ama hepsı deil woodo juice sensızım bid bud kusikuş :) budcandy b52 revive overdrive bunları grow suresınce haftada bir vermiştim sonra bana geldıler çiçeklenmeye girdiginde hava sıcaktı hala sıcak bıgün phlı ve co2 lı su bıgün boş bugun de işte bigbud a yeni başladım mesala bu şekıl gıdıyorum son 2 haftadır agır saldırı yapıyırum şimdilık bişey yok ama flush altıp yeni bi gübre verme ayarlıyabılırsın mesala benim bu yaptıgım dorumu @admin
Benim sulama 6 günde 1 geliyor kupkuru olmasını bekledigim için çizelgenin yarısını her sulamada veriyorum çiçeklenmeye yeni girdi voodjuice grow micro bloom piranha tarantula bud candy xbud factor rhino sensizym vericem inşaallah bu karışım sıkıntı çıkarmaz 2 hafta sonrada bigbud başlıcam 2 sefer.

Metgen7

Kıdemli Üye
Benim sulama 6 günde 1 geliyor kupkuru olmasını bekledigim için çizelgenin yarısını her sulamada veriyorum çiçeklenmeye yeni girdi voodjuice grow micro bloom piranha tarantula bud candy xbud factor rhino sensizym vericem inşaallah bu karışım sıkıntı çıkarmaz 2 hafta sonrada bigbud başlıcam 2 sefer.
Toprak mı kullanıyorsun coco mu ? Ikısı karısık mı ne ektin peki ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** hahahaha*** ** ** ********* *** ***** ******** ***** ******** *** ****** ******** ** *** ******* **** ** ******** ***** *** ******* ***** **** *** ***** *** ******** ****** ***** ******** ** **** *** *** **** ********
  • muadip muadip:
    *** ******** ** **** ******* ******* ********* *** ***** hahahaha* *** **** ********* ** ******* ******* ******** ******
  • C clackster:
    *** ***** ******* ******** ****** hahahaha**** ** **** ****** ***** ***** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
    ***** * ***** ********** ******** ***** ******* *** ***** *** *** ****** ******* hahahaha***** *** ****** ********
  • C clackster:
  • muadip muadip:
    *** **** ********** **** ******* hahahaha *** ***** ******* **** ***** *** *******
  • muadip muadip:
    * **** * hahahaha* *** ***** *** ********** ********** ******
  • C clackster:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
  • bandaleros bandaleros:
  • kralartur01 kralartur01:
    *** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    ****** hahahaha*** ***** *** ***** ******* ** *** ******* ** ********* ******* ***** ******** ******** ***** ** hahahaha **** **** ******** ***** ** hahahaha*
  • muadip muadip:
    ***** ********** ******** ********* ********* *** ********* *** ********** ** ***** ******** ********** hahahaha* ******** ***** hahahaha*** ** *** **** ** ********* ****** **** ****** *** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ******** ****** ******
    +1
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** **** ****** ****** ***** ******* ***** **** ******* ******** ***** ***** hahahaha*
  • B burap1:
    hahahahahahahaha
  • kralartur01 kralartur01:
    ********* hahahaha ****** ********** ***** hahahaha ***** ****** *** **** ****** ****** ***** ******* **
    +1
  • B burap1:
    ******* ****** ****** ******** *** hahahaha **** ****** ****** ******* hahahaha* ******* ********* ***** ********* ******** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha ****** ********** ***** hahahaha *****
    bandaleros bandaleros: ***** *** ********...