Aliexpress Spider farm ışık tavsiye

r0cky

Yeni üye
Merhaba kankalar ben spiderfram 4000w quantum board ışık sipariş etmiştim ve bundan gayet memnunum fakat spiderfarm artık Türkiye’ye gönderim yapmadıklarını söylediler önerebileceğiniz Samsung LM301 chipli quantum board satan başka bir satıcı var mi ?

S

silas

Guest

35K395450660730FS - 240W - LM301H - EU seçeceksin, ağustosta sipariş verip 30 tl vergiyle eline ulaşan arkadaşlar çok memnun kaldı. Eylül ayından itibaren gümrüğe takılmalar çok başladı. Ben de şurda yerimi alayım ne olacak merak ediyorum. Bu ışığın aynısını daha uygun fiyatlara bulursan kaçırma 240W olmasına dikkat et.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba kankalar ben spiderfram 4000w quantum board ışık sipariş etmiştim ve bundan gayet memnunum fakat spiderfarm artık Türkiye’ye gönderim yapmadıklarını söylediler önerebileceğiniz Samsung LM301 chipli quantum board satan başka bir satıcı var mi ?
Bu ürün güzeldir kanka aliexpresste arat shenzen umol technology firmasının ürünü amazonda vs çok popüler olmaya başladı bu ışık. Getirebiliyorsan aliexpressten al
320w V3 Quantum Board Samsung Lm301b Osram 660nm OsramIR SeoulUVİlan No: 864147328
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...b-osram-660nm-osramir-seouluv-864147328/detay

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
    I isoT: ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ******...