Alaskan Bitkimiz 30.gününde

Greencat

Kıdemli Üye
Bitkimiz çiçeklenmenin 24.gününde anlık durum bu şekilde bir gübreli bir gübresiz olarak suluyorum ,gübrelemede 2l suya carboload,bio heaven,bio-bloom veriyorum
@silas34 hocam senin yorumunu bekliyorum :)
Hocam bu arada sanki yapraklarda sarılaşma var normal mi?
1E8D2CEE-C3E9-4B61-A2B1-16AB215E7A97.jpeg98AFC889-67DB-4C99-B381-2B3CEC77C49C.jpegEA2190E3-5502-4EA6-A1AD-9A9C5742DCAA.jpegE73B7601-3CDB-48C7-BDDF-47F1C0154A81.jpeg

S

silas

Guest
tmm sadece o gübreleri sayınca dedim başka bi şey vermiyor mu acaba. gübreleri 1 tık azalt karıştırıp vermek yerine dönüşümlü ver.

Greencat

Kıdemli Üye
Maşallah güzel gidiyor. Senden 2-3gün sonra ekmisim ama verdiğim şartlar ve lsd den dolayı senden 10-15 gün gerideyim. Seni takip ediyorum 10-15 gün sonra ne olacak görmek moral oluyor. Bu boyda kalacaksa kışın 4tane atarım 80.80 kabine
Sweettoot auto
Işığı kaç cm mesafeden veriyorsun?
Moruk sevindim adına umarım iyi sonuç alırsın 50cm ortlama bir yükseklikten ışık veriyorum kabini tam kurduğumda 6 adet ekeceğim,boyut olarak da fazla boya gitmedi o yüzden avantajlı :)

sanisma

Yeni üye
Herkese merhaba Bitkim 30. Gününde sizde durumu iyi mi ?
Işık mars hydro tws2000
Gübre biobizz 3’lü set
Bu arada bio heaven ve bio grow aynı anda 2litre suya 2 şer ml karıştırıp veriyorum
Hasat için sabırsızlanıyorum umarım emeğimin karşılığını alırım :) Bu arada tek bitki yaptım bu ışığa 5 bitki yapmayı düşünüyorum sizce mantıklı mı? Yardımlar için şimdiden çok teşekkür ederim :)
Ekli dosyayı görüntüle 2901Ekli dosyayı görüntüle 2902Ekli dosyayı görüntüle 2903
genetik nedir? eğer auto tohumsa normal. ancak fem ise erken çiçeklenmeye almışsın. ışığında biraz yetersiz güneş yaprakların cılız kalmış. sömek miktar olarak herşey normal giderse tatmin eder. ancak gramaj olarak üzülerek söyleyim az kalacak.

Greencat

Kıdemli Üye
genetik nedir? eğer auto tohumsa normal. ancak fem ise erken çiçeklenmeye almışsın. ışığında biraz yetersiz güneş yaprakların cılız kalmış. sömek miktar olarak herşey normal giderse tatmin eder. ancak gramaj olarak üzülerek söyleyim az kalacak.
Auto tohum moruk,tek bitkiye veriyorum elimdeki ışığı, ilk deneme zaten az olması sorun değil kafamızı yapsın yeterli :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****