Akdeniz iklimi outdoor en hızlı genetik ve köfteci kız.

its_ok

Yeni üye
Herkese selamlar saygılar.
Akdeniz bölgesinde outdoor olarak bu tarihlerden Aralık ayına kadar en hızlı büyütülebilecek genetik tavsiyeleriniz var mı?
Sponsor Ak-47 önerisinde bulundu. Daha fazla mahsül alabilmek adına Jack Herrer seçeneğini düşünmeye başladım.
Sizlerin değerli tavsiyelerine göre bugün siparişimi vereceğim.

Hazır ilk başlığımı açmışken Nisan ayından beri beklediğim ve bir daha köfteci tohuma tövbe ettiren uzun bir süreç sonucu hasatına yaklaştığım bitkimin fotoğrafını sizlerle paylaşayım.
Sıfır gübre. Tamamen güneş ışığı. Toprak olarak marketten alınan Torf. Sadece su.
14 kafa var toplamda. Bazı dallarını ip ile bağlayıp eğmeye çalışmıştım sanırım bir nebze olsun fark yarattı.
Sizce kuru hasat miktarım tahmini ne kadar olur?

Herkese sağlıklı ve dumanlı günler dilerim.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 20002

Guest
30-35 gr çıkarır en az. White widow ve super lemon haze, northern lights bu dönemin çiçekleri. White widow tavsiye ederim 10 derece sıcaklık üstünde her türlü yetişir ancak 2,5 ay lazım auto için en az. Ak47 auto sativa baskın, biraz uzun bitkidir ama kısa dönemde tamamlar gelişimini ve bakımı kolaydır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

its_ok

Yeni üye
30-35 gr çıkarır en az. White widow ve super lemon haze, northern lights bu dönemin çiçekleri. White widow tavsiye ederim 10 derece sıcaklık üstünde her türlü yetişir ancak 2,5 ay lazım auto için en az. Ak47 auto sativa baskın, biraz uzun bitkidir ama kısa dönemde tamamlar gelişimini ve bakımı kolaydır.
Teşekkür ederim cevap için.
Ak47 siparişi verdim.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Cek herıl iyidir kanka :D
türkiyede nemli ortam düşünüldüpünde doğayı taklitte Evet jack northern karışık genetik iklim çiçeği, güzelde, efsanedir 7 kupa kazanmak kolay değil. Ama kısa çiçeklenme önümüz kış dediğin de sponsorun önerisi Ak47 heralde bunu sağlar sativa ağırlıklıdır , İyi bakarsan boyunu istediğin ölçüde tutarsın ki balkonda bakacaksan çalı görüntüsü her zaman daha az şüphe çeker ondan auto tavsiye kısa dönem 3. Hafta tek topping bitkiyi ve lst ile çiçeğini yay. Potunu ne kadar büyük tutarsan o kadar çok alana yayabilirsin böylece heralde 75-80 günde ne kadar acemide olsan en az 50-60 gr toparlarsın. Bi günlük açta bizide yeşillendir :) Ben jack heril bakıcam marmara ikliminde indoor.

Ü

Üye silindi 20042

Guest
tester olarak pc grow yapıcam kanka ak veya gdp yapmayı düşünüyorum ekeceğim sıra karar vericem topping dışında full lst eğitimi vericem sonuçları hep beraber görücez bakalım. Sen yapsan hangi tohumu seçerdin dostum ak mi gdp mi ?

its_ok

Yeni üye
türkiyede nemli ortam düşünüldüpünde doğayı taklitte Evet jack northern karışık genetik iklim çiçeği, güzelde, efsanedir 7 kupa kazanmak kolay değil. Ama kısa çiçeklenme önümüz kış dediğin de sponsorun önerisi Ak47 heralde bunu sağlar sativa ağırlıklıdır , İyi bakarsan boyunu istediğin ölçüde tutarsın ki balkonda bakacaksan çalı görüntüsü her zaman daha az şüphe çeker ondan auto tavsiye kısa dönem 3. Hafta tek topping bitkiyi ve lst ile çiçeğini yay. Potunu ne kadar büyük tutarsan o kadar çok alana yayabilirsin böylece heralde 75-80 günde ne kadar acemide olsan en az 50-60 gr toparlarsın. Bi günlük açta bizide yeşillendir :) Ben jack heril bakıcam marmara ikliminde indoor.
3. hafta topping yaptıktan sonra "lst" çiçek yaymayı nasıl yapabileceğimi gösteren bir video örneği var mıdır?

benim yukardaki no name bitkilerime uyguladığım gibi bazı dalları yine ip ile saksıya bağlayıp eğmek yeterli olur mu?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
3. hafta topping yaptıktan sonra "lst" çiçek yaymayı nasıl yapabileceğimi gösteren bir video örneği var mıdır?

benim yukardaki no name bitkilerime uyguladığım gibi bazı dalları yine ip ile saksıya bağlayıp eğmek yeterli olur mu?
Google amcaya “how doing lst for cannabis video” yaz istediklerini izle.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Critical auto gibi Compact diye geçen, daha çok indika baskın genetik bakmanı tavsiye ederim pc kasasında bakacaksan.

its_ok

Yeni üye
arkadaşlar ak47 tohumlarım geldi. tohumları çimlendirdim ve toprağa ektim. outdoor büyüteceğim. şimdi benim yaşadığım yer itibariyle güneş sorunum yok. ancak ben bu ak47 leri auto sanıyordum fakat feminized tohummuş. sponsor bana sorun yaşanmazsa 3.5 ayda hasat alabileceğimi söyledi. şu anki güneş döngüsü 12-12. sizce durum ne olur?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    S sumugan: *****