86. Gün neyi eksik yapıyorum :(

Ramsey

Yeni üye
Tesisata hayran kaldım. O ışık beni benden aldı kanka. Işığın yetersiz bu iş için yapılan cob ledlerden al. Aşırı ve sık sulama yapıyorsun, bitki boğulmuş orda toprak kurumaz, toprakta kökleri öldüren fungal bakteriler çoğalır. Bitkinin çok yavaş büyümesinin bir nedenide bu. Bitkiye verdiğin ekosistemi iyileştirmen gerek. Işık, havalandırma işine gir, sık ve aşırı sulama yapma. İyi growlar
+

Ramsey

Yeni üye
Yorum yapmiyayim dedim ama dayanamadım. Sinirlerim bozuldu. Sabahtan berikarsima çıkıyor bu konu. Sil lütfen. Kardeşim Hiç mi YouTube açıp homemade izlemedin. Hiç mi ınternette araştırma yapmadın. Hiç mi biber domates yada çiçek yetistirmedin. Neresinden tutsan yanlış herşey yanlış. Bende pro değilim yeni sayılırım hatta ilk grovumda tahta dolapta havacıkış fanım benimde yoktu. Led lamba yoktu 100 ile başladım 250v cfl vardı grov ortasında o bile tatmin etmiyor baktım 2.el 2tane 300w bitki ledi aldım ledgodan. 12v led ile bitki mı buyur. Dolabın kenarlarına araba güneşli gi koymustum. En azından bi pc fanı koysaydın icerdeki havayı atmak için giriş alttan bi delik olsa yeter. Küçük bir fan rüzgar için içerde. Çok bitki ile başlaman zaten ayrı bir ofsayt. O kutuda 1tane olur onada devamlı eğitim lazım.
+

DarkMamba

Yeni üye
hayatımda gördüğüm en kötü growersın kanka neyse son yaptığın sistem 2 bitki için iş görür başarılar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ****** ******** **** ****** ***** ******* hahahaha*
  • B bouuw:
    ********** ***** ****** hahahaha
  • B bouuw:
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
    Night owl Night owl: **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **