3 günlük çocukların durumuna bir bakar mısınız kankalar

Kankalar selam. auto ve çorba. 3 gün oldu topraktan çıkalı, biri 3cm biri 4cm oldu.
bana boyu çok uzadı gibi geldi hiç yaprak artmadan normal midir ?
2 güne saksıya almayı düşünüyorum erken mi olur?
voodoo juice kaçıncı günde vermeliyim?
Teşekkürler:)

Sağol kanka. Işık gecikti bugün geldi. 30 cm ye açacağım yine uzak mı kalır bu boyuta.
bir de saksıya alırken boynuna kadar göm diyenler olmuş başka konularda, sizce bunlara öyle yapsam boynu çürür mü suladıkça

Ancolot

Yeni üye
Dostum köklerini kalıp halinde almalısın bardakları makasla toprak rahat çıkacak şekilde kes. Büyük saksıdaki koyucağın yere ufak su serp ondan sonra fidelerni koy kanka

Burjuvas

Yeni üye
Kanka yardım edebilecek var mı. neden böyle yattılar anlamadım:( 10 saat falan ışık kapalıydı o yüzden olabilir mi
Hiç su verdin mi bitkilere ? Benzer bir sorun yaşamıştım, nemden besleniyor diye 1 hafta kadar su vermedim ama kurumak üzereydi kızcağız, 30/50/100/300 şeklinde arttırarak devam ettim şimdi gayet mutlu. Ustalar daha iyi yardımcı olacaklardır tabii ama o sırada eğer sulamadıysan sorun yaşamaman için hatırlatayım dedim kankam :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
  • Z zanova:
  • M Mpt77:
    ******** ********* hahahaha *** hahahaha* ****** ****** ********** hahahaha** ***** *** ***
  • M Mpt77:
    ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • B biggie34_:
    *** *** ********** **** hahahaha* *** ****** ********** ****** ********** ****** ******* hahahaha ** ******* ***** hahahaha* ***** **********
  • B biggie34_:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** *****