2x Blue Dream (photo) 400+100w Cob Led Eğlence Bitti

Kanka

Administrator
Yönetici
Kanka çok heyecanlısın seni anlıyorum ama azcık sakin ol :D kelle uçurabılırsın evet ama ben olsam uçurmam ortalık çok karışacak şuan gayet iyi gidiyorsun
Blooma girdiğinde ilk 1 ay aşırı uzayacak neredeyse 2-3 katına çıkabilir
Yaprak budamısını yapabilirsin ama ben olsam bloomun ilk haftaları gibi somek kapatan dalları alıp gerısıne pek dokunmuyorum .
Hasatın bol olsun

S

silas

Guest
renkleri çok iyi çok güzel yeşillenmişler, eğitimide güzel vermişsin, eğitimi kes boya bosa gitsinler artık bitkiyi sal potansiyelini göstersin, ışık çok aşşağıdaysa yukarı kaldır az boylansınlar. Ellerine sağlık bol hasatlar kardeşim

renkleri çok iyi çok güzel yeşillenmişler, eğitimide güzel vermişsin, eğitimi kes boya bosa gitsinler artık bitkiyi sal potansiyelini göstersin, ışık çok aşşağıdaysa yukarı kaldır az boylansınlar. Ellerine sağlık bol hasatlar kardeşim
Abi çok sağol sen ve @RabbitKanka sayesinde ilerliyoruz güzel bir şekilde. 50'cm ışık şu an onu 70'e kadar çıkartıyorum o zaman teşekkür ederim

600Watt

Yeni üye
Selamlar kankalar.yeni başlayan hevesli bir arkadaşa burada yardım ettiğinizi gördüm son bir kaç gündür forumu takip ediyorum fikir sahibi olmaya çalışıyorum iyi kötü bir yerlere varabildim kafamda.Fakat siz değerli dostlara bir şey sormam gerekiyor.Ben eski bir semtte oturuyorum benim apartman boşluğum muhtemelen genelden farklı insanların 3 penceresi buraya bakıyor bu bir sorun olur mu?buraya bakan oda şimdilik küçük bir ardiye gibi kullanılıyor ve tek penceresi o apartman boşluğuna açılıyor.Ben buraya temiz havayı nasıl taşıyabilirim?
Şimdiden teşekkür ediyorum

R

Ripley'sOG

Guest
Rutin gübrelemeye devam et ilk 10-15 gün azotlu grow gübrene devam etmeyi unutma bu süreçte bitkin uzamaya ve gelişmeye devam edicektir bundan dolayı azot ihtiyacıda devam edicektir.Ayrıca çiçeklenmeye sokmadan önce 1-2 karanlıkta bırakmak PR hormonları açısından çiçeklenmeye en iyi şekilde bitkini sokucaktır.

hasatın bol olsun

Rutin gübrelemeye devam et ilk 10-15 gün azotlu grow gübrene devam etmeyi unutma bu süreçte bitkin uzamaya ve gelişmeye devam edicektir bundan dolayı azot ihtiyacıda devam edicektir.Ayrıca çiçeklenmeye sokmadan önce 1-2 karanlıkta bırakmak PR hormonları açısından çiçeklenmeye en iyi şekilde bitkini sokucaktır.

hasatın bol olsun

Kanka teşekkür ederim 1-2 gün karanlıkta durmasını tavsiye ediyorsun. O zaman çiçeklenmeye sokmadan 2 gün karanlıkta bekletiyorum. Sonra 12-12 start veriyorum.

Arkadaşlar selamlar bugün çiçeklenmenin 2.günü fakat fotoğraf atamayacağım. 2 gün karanlıkta @Ripley'sOG kankamın tavsiyesi ile bıraktıktan sonra 500W COB LED ile 70 CM mesafe ışık vermeye başladım. Fakat çiçeklenmeye girerken köklerine hafif toprak eklemiştim, fakat :D zamanında küçük beyaz minnak sinekler için sarımsak koymuştum bunlar da büyümeye başlamış bunları sökeyim mi yoksa büyümeye devam mı etsinler ? :D

R

Ripley'sOG

Guest
Bence kalsın kanka hem sinekleri için doğal bir silah ayrıca zararı olmaz bence egzotik kokularına dahada ekler buram buram

R

Ripley'sOG

Guest
Arkadaşlar merhabalar kabine file ekleminde bulundum ve güzel sakin sakin ilerliyoruz. Hafta da bir fan yapraklarını alıyorum yavaş yavaş onun dışında gübreli gübresiz olarak sulamaya devam ediyorum. Şu an için durumlar bunlardan ibaret. Tavsiyesi olan varsa akıl almak isterim herkese bol duman.
Çiçeklenmenin 15.günü

haftada 1 fan yaprağını niye alıyon kanka onu anlamadım

hasatın bol olsun

Şefim bu PR hormonları çiçeklenme başında yaprakların ortasında oluşan sararmayla mı alakalı. Tam olarak ne olduğunu merak ettim yazınca da çıkmadı google'a bilgilendirebilir misin rica etsem

R

Ripley'sOG

Guest
Şefim bu PR hormonları çiçeklenme başında yaprakların ortasında oluşan sararmayla mı alakalı. Tam olarak ne olduğunu merak ettim yazınca da çıkmadı google'a bilgilendirebilir misin rica etsem
yok kanka bitkinin sentezlediği kimyasal bileşikler sararma veya gözle görülür tepkileri yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • T totiko:
    ** ***** ** ***** hahahaha** ****** ***** *** *** ******* ******* ***
  • lavrens lavrens:
    +1
  • T totiko:
    *** ******** hahahaha*** **** ****** ******* ***** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • T totiko:
    ******* ********* *** ***** ********** *** ********* **** hahahaha ****** hahahaha **** ***** ***** *** ********* ***** ***** ****** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
  • T totiko:
    hahahaha* **** ******** ******** ****** ***** ***** hahahaha*** ***** ***** ******** ******* ** **** ****** ****** ***** ******** ********
    +1
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha** ******** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ********** ****** ***** ****** *** ***** ******* ***** ******** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ********* **** ***** hahahaha ***** ***** hahahaha*
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ******** hahahaha**** ********* ** ****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • I ichbinkrytpon:
    ***** ***** ***** hahahaha ****** ** *** **** **** ********* hahahaha**** ******** hahahaha* *********
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******* hahahaha**
  • T totiko:
    ********** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha***** ******* hahahaha**
    hahahahahahahaha ***** hahahaha **** ****** ******* *
    ** ***** ****** *** hahahaha**** **** ****** ********** **** ***** hahahaha**** ****** ** ***** ****** hahahaha* ********* **** ********** hahahaha**
  • U ucankarga:
    ****** ******* ***** hahahaha* *** *
  • S sspsps:
    hahahaha ******** ******** ******* ******** ***** ****** *****
    S sspsps: hahahaha ******** ******** ******* ******** ***** ****** *****