25 derece Balkon Chocolate Haze

atary

Yeni üye
Kankiler selam,
ben amsterdam’dan chocolate haze aldim %90sativa suda patlattım 15 cm bi pota koydum evde içerde yetişiyiriyordum 40w bi beyaz ampülle. dedim balkon var, neden olmasın akşamları 3-6 net güneş alıyor onun dışında aydınlık, 16 saat sonra falan da içeri alır dinlendiririm, böyle böyle devam edebilir miyim sizce? ayrıca hiçbi şey yapmıyorum günde 10-15 kere sprey içme suyuIMG_8859.jpegIMG_8860.jpegIMG_8861.jpeg

Son düzenleme:

Mordecai

Moderator
40w beyaz ampülle 24 saat ışık ver.
2-3 nod çıkana kadar idare eder, ama bu aşamada nem ve sıcaklığı ölçmeyi unutma.
ideal nem ve sıcaklık değerleri profilimde var, eğer nem düşükse 5 lt pet şişesini çapı daralan yerden kes üzerine 4-5 sigara ucu deliği aç üzerine kapat, bitkinin içeride ki nem ve sıcaklığı ölçüp ideal değerleri yakalamaya çalış.

atary

Yeni üye
40w beyaz ampülle 24 saat ışık ver.
2-3 nod çıkana kadar idare eder, ama bu aşamada nem ve sıcaklığı ölçmeyi unutma.
ideal nem ve sıcaklık değerleri profilimde var, eğer nem düşükse 5 lt pet şişesini çapı daralan yerden kes üzerine 4-5 sigara ucu deliği aç üzerine kapat, bitkinin içeride ki nem ve sıcaklığı ölçüp ideal değerleri yakalamaya çalış.
hocam eyvallah, renkte falan bir sıkıntı yok değil mi? böyle devam ediyorum sonrasında yine paylaşırım başka neye dikkat etmem gerekir spesifik

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********