2 litre yoğurt kovasında grow :) hasata ne kadar var sorusu dahil :)

tohumlusuz

Kıdemli Üye

Evet beyler 90 günlük deneme amaçlı başlanıp buralara gelen Lst topping antremanı yapmak amacı ile başlanan ilk growum, bir dönem ışık dengesi değişti vs çok şey yaşadı. Şimdi bu halde trikom bakacak aletimiz yok bi kaç foto bırakıyorum. Hasata ne kadar var napalım ne edelim yeşillendirirseniz sevinirim.

@RabbitKanka @Ripley'sOG @silas34

Son düzenleme:
S

silas

Guest
Gayet güzel maşallah, daha çiçeklenmenin ortasındasın gibi, trikomlara büyüteçle bakman gerek kanka, thclerin %70-80i rakı beyazı olunca 10 gün sade su ver gübreden arınsın melas yada keçi boynuzu özü karıştırabilirsin. son 2 günde flushlayıp 2 gün karanlıkta bırak sömekler iyice şişsin sonra kes. 70 gr kuru beklliyorum. Bol hasatlar

tohumlusuz

Kıdemli Üye
30 gün veg 60 gündür bloomda, büyüteç olmadan pistil rengiyle çözmeye çalışıcam sanırım hasat vaktini.
Toplamda 1 ay kadar var diyebilir miyiz hasata şu an bu görünüşle yoksa daha kısa sürebilir mi? (Farazi sorular biliyorum merak ediyor fikir alışverişi yapmak istiyorum sadece)

#Cigâ

Doktor
30 gün veg 60 gündür bloomda, büyüteç olmadan pistil rengiyle çözmeye çalışıcam sanırım hasat vaktini.
Toplamda 1 ay kadar var diyebilir miyiz hasata şu an bu görünüşle yoksa daha kısa sürebilir mi? (Farazi sorular biliyorum merak ediyor fikir alışverişi yapmak istiyorum sadece)
fotoğraflar açılmıyor bro

Frat_ntul

Yeni üye

Evet beyler 90 günlük deneme amaçlı başlanıp buralara gelen Lst topping antremanı yapmak amacı ile başlanan ilk growum, bir dönem ışık dengesi değişti vs çok şey yaşadı. Şimdi bu halde trikom bakacak aletimiz yok bi kaç foto bırakıyorum. Hasata ne kadar var napalım ne edelim yeşillendirirseniz sevinirim.

Ihhhh kanka, kutu kola gibi . gönlünce hasatlar

a-420

Müptezel

Enaz 10 gun var kanka pistiller kahverengine donmemıs

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1