2 Haftalıklar

ilaçlıskunk

Yeni üye
Sitede yeniyim öncelikle herkese yuksek kafalar diliyorum. 7 adet esrar 2 adet purple ektim şuan 5 lt su sislerindeler güzel bi toprak aldım. Dostlar ilk deneyimim güzel bi hasat için neler yapmam gerek beni yesillendirir misiniz

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum herseyden önce su sisesinde olmaz, kökleri ışık görmeyecek bir saksı edin derim.. onun haricinde gübre soruyorsan organikmi kimyasal mı istiyorsun ? biraz isteklerini kafandakileri yazarsan, ustalar ona göre yorumlasınlar..

ilaçlıskunk

Yeni üye
dostum herseyden önce su sisesinde olmaz, kökleri ışık görmeyecek bir saksı edin derim.. onun haricinde gübre soruyorsan organikmi kimyasal mı istiyorsun ? biraz isteklerini kafandakileri yazarsan, ustalar ona göre yorumlasınlar.. teşekkür ederim reis valla kimyasal organik çok anlamam ilk deneyimim içince iyikide buyutmusum demek istiyorum

Ü

Üye silindi 899

Guest
o zaman organik yap kanka ilkini, en azından hata da yapsan yanmaz pç olmaz kızın. araştır forumda organik gübre tarifi verenler var, gübre önerenler var. hangisini yapabiliyorsan o yolu seç. ama herşeyin en önemlisi 'araştırma'..

Bar

Kıdemli Üye
Solucan gübresi yakmaz bitkiyi. Yeniden organik olarak solucan gübresi verebilirsin. Daha iyisini buradaki arkadaşlardan edinebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** ** ********* **
  • 420always 420always:
  • K Kea:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ********* ***** **** ******* *** ***** **** ****** ****** ******* **
  • Didrug Didrug:
    ***** ******** ********* ****** ******** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** **** hahahaha** ***
  • E ErdemRS6:
    hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ******** **** ***** ********* *** **** ******* ****** *** ****** hahahaha***
    ***** hahahaha**** ********* hahahaha***** ******** ****** ****** ******* ********** **** *** ***
    TabldotLife TabldotLife: *********