15 m2 lik odada kabinsiz yetiştirmek için gerekli ortam nasil sağlanir

higthead

Jolly Green
Dostum adet mıktarı ne olucak ? koku yogunlugun ıcın. koku sorunum yok yazmıssın dıger konunda ama 15m2 odayı doldurursan 100mt oteden koku alınır haberın olsun.

Işık için net en altta evo serılerı var. auto yapıcaksan her 3 bıtkı uzerıne 1 adet 240w konumlandır hem daha uyguna gelmiş olur hemde son led çipleri evo serisi kullanmış olursun. iletişime geç şuan ındırımdeler.

havalandırman 2 secenek

1.secenek cıkısın eger koku ypgunlugun fazla degıl ıse tek cıkıs quıte serisi

2.seçenek ise koku yogunlugu fazla ıse 2 adet cıkıs yapabılırsın sol sag lı

Girişin ise

3 ana demirbaşın vardır bunlar alan(kabin) - havalandırma - ısık bu 3 u 7-24 kullanıcagın demırbaslardır ve asla maddisel kacmaki sorunlar yaşama ve elını cabuk tut ısıkla havalandırmanı al dovız kurları yukarı gıdıyor gunluk zamlar gelıyor. Işık havalandırman alan oky. Şimdi ise automu photomu bakıcaksın? gubre organık kımyasal? nemlendırıcı almana gerek yok devasa alana nemlendırmek ıcın baya tutar onun yerıne bıtkı 5lt pet sıselerın kenarına degdıgı an petlerı cıkartırsın guzel gelısırler. Ha illa en baştan nem olsun dersen sislemeli vantilatörlerden alabilirsin.

nasa

Doktor
onun dışında zaten üstadım gerekli bilgiyi yazmış üstüne birde benim yazmama gerek yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********