15× Purple Punch Auto 15× Kristal Methh Auto RQS Seeds

cannabis16

Ordinaryüs
Knka sen tüm seriyi kullandın mı kullandığın ürünleri yazar mısın galiba aminoasit, uan32, humas, forceful-amino başka hangi ürünleri var kmka.
yok yahu,ben sadece Gübretaşın Amino Asidini kullanıyorum..
organikçiyim ben,.
humas alıp ekstradan bitkiye hümik asit vermek yerine hem amino asit hemde hümik asitli ürünü olan Amino Asit ürünü kullanıyorum.. her 2-3 sulamada bir gübrelere ilaveten atılabilir Humas ürünü..toprağı canlandırır..

cannabis16

Ordinaryüs
@cannabis16 usta bunda L aminolar varmış galiba yeni ürünü bu bu çiçeklenme döneminde daha iyi olmaz mı hem en yüksek serbest Amino asit bu üründe var
bem bloom vaktinde Bloom Boost kullandığımdan Ltipi amino asitlere falan çok ihtiyacım olmuyor..Boostlarda var zaten hertür amino asit..
L tipi amino asitler her dönemde bitkiye yarar,çiçeklenme vakti dozaj artılır sadece..

cannabis16

Ordinaryüs
@cannabis16 usta tasi gedigine koymus. Ben vegte forceful amino, cicekte amino asit kullaniyorum, ve 2 ayri gücte NPK+ME gübresi+canna pk 13/14. Gecenlerde flush attigim bitki bu gübrelerle büyüdü. Hem toprakta hemde cocoda iyi is cikartiyor gübretas. Vegte azot yüksek, potasyum ve fosfor daha az olan NPK.Cicekte azot düsük fosfor ve potasyum daha güclü NPK.
tek birşey ilave edebilirim.. o da,growshoplardaki tüm ithal gübre markaları içinde en güzel bud şişiren Fosfor Potasyom gübresi Hesi Phosporus Plus.. canna pk 13/14 , AN big bud, Terra Aquatica Bloom Boost,Biobizz Topmax falan hepsinden daha fazla şişiriyor budları..zaten en çok ödülü kazanan ürünü de bu Hesinin..

Merhaba Arkadaşlar Uzun Zaman Sonradan Tekrar Burdayım , Outdoor Yapıyorum Yaz Geldiği İçin , Konuyu Şimdi Açıyorum Ama Devamlı Resim Paylasmicam , Hasata Yakın Paylasicam Hepsini,Gün Gün , Geçen Growumda Göze Geldim Bu Seferde O Hataya Düşmek İstemiyorum.

15× Purple Punch Auto
15× Kristal Methh Auto
Saksılar 25 Lt
Toprak Cicekcilerde Satılan Torf İsimsiz
Gübrelerim Gübre Taş

Ya Allah Bismillah Diyerek Başlıyorum .

Hayırlı olsun üstad iyi growlar.
Not: gözü olanın donu düşsün :D

Yesil888

Ordinaryüs
Knka sen tüm seriyi kullandın mı kullandığın ürünleri yazar mısın galiba aminoasit, uan32, humas, forceful-amino başka hangi ürünleri var kmka.
Toplam 4 gübretas gübresi. Amio asitler, yukarida yazdigim. 18+18+18 NPK+ME,18+08+24 NPK+ME. Bu gübreler toz, suya karistigi anda eriyor. Birde yazmistim, canna PK13/14.18+08+24 NPK gübresinin kücük paketi yok, bende büyügünden aldim.

Yesil888

Ordinaryüs
kullanılabilir kullanmasına da Gübretaşın Fosfor ve Potasyum yükleme gübresi var zaten..tek başına onu kullanmak daha mantıklı.. MKP miydi neydi.. iki ayrı ürünle uğraşmadan tek ürünle iş görmek daha mantıklı
Bu gübretas MKP gübresini PK 13/14 Yerine kullanacagim, deneyelim bakalim ne sonuc verecek. Bu Hesi Phosporus Plus toprakta kullanilir diyor, cocoda kullansam bence olur, ne dersin @cannabis16 usta.

cannabis16

Ordinaryüs
Bu gübretas MKP gübresini PK 13/14 Yerine kullanacagim, deneyelim bakalim ne sonuc verecek. Bu Hesi Phosporus Plus toprakta kullanilir diyor, cocoda kullansam bence olur, ne dersin @cannabis16 usta.
cocoda-hidroda kullanmak için Hesi PK 13/14 gübresi var.. Phosporus Plus ın hidroda kullanmak için karşılığı gibi düşün...
aslına bakarsan gübre gübredir..hidro gübresi toprakta, toprak gübresi hidroponikte kullanılabilir.. aradaki fark : hidroponik gübreleri TDS si yüksektir,hızlı salımlıdır ,toprak gübrelerinin daha düşüktür..topraklı tarımın yüksek TDS ye tahammülü az diye..

Uzay11

Kıdemli Üye
Ayrıca şimdi bakıyorum da pk niyetine kullanılabilir olan iki ürün var ilk önce potasyum gübresi olan 5.0.30

K-SMART yüksek oranda (%30) potasyum içeren sıvı bitki besin maddesidir. Bitkide yüksek verim ve kalitenin alt yapısını oluşturur. İçeriğindeki kaliteli ve yüksek içerikli potasyum, bitkilerin fotosentez, enzim aktivitesi, protein sentezi gibi temel metabolik faaliyetlerinde yer alır. K-SMART bitkilerdeki terlemeyi önler yani su kaybını azaltarak kuraklığa dayanımı arttırır. Köklenmeyi arttırırak suyun ve besin maddelerinin daha etkin alımını sağlar. Meyvelerin renklenmesini ve aromasını arttırır. Meyvelerin arazideki dayanıklılığı artar, tezgâhtaki raf ömrü artar. Meyve kalitesinin ve dayanıklılığının artması ile birlikte hastalıklara karşı dayanımda artar. Bitkinin güneşten daha fazla faydalanmasını sağlar. Olumsuz iklim koşullarına (aşırı yağış, don, kuraklık, rüzgâr vs.) karşı bitkilere direnç kazandırır. Çiçeklenme çok daha sağlıklı ve fazla gerçekleşir. Bitkilerin daha çabuk olgunlaşmasını sağlar. Topraktaki azotun daha etkili kullanılmasını sağlar. K-SMART tüm basınçlı sulama sistemlerinden bitki kök bölgesine ve sprey ile yapraklara uygulanabilir.

Buda fosfor gübresi
3.21.0+ME

PZn SMART, azot, fosfor, çinko ve bor elementlerini içeren sıvı bitki besinidir.
Fosfor ve çinkonun mükemmel uyumu ve bor katkısıyla, kuvvetli kök gelişimini ve tomurcuk oluşumunu sağlarken aynı zamanda çiçeklenmenin ve çiçekten meyveye dönüşümün düzenli gerçekleşmesine olanak verir. Topraktaki azot, fosfor, çinko ve bordan, toprak faktörleri vb. gibi nedenlerden dolayı, yeterince faydalanamayan, noksanlık nedeniyle büyüme ve gelişme geriliği gösteren bitkiler için kullanılır.
Kanka yurtdışındami yaşıyorsun?

Yesil888

Ordinaryüs
cocoda-hidroda kullanmak için Hesi PK 13/14 gübresi var.. Phosporus Plus ın hidroda kullanmak için karşılığı gibi düşün...
aslına bakarsan gübre gübredir..hidro gübresi toprakta, toprak gübresi hidroponikte kullanılabilir.. aradaki fark : hidroponik gübreleri TDS si yüksektir,hızlı salımlıdır ,toprak gübrelerinin daha düşüktür..topraklı tarımın yüksek TDS ye tahammülü az diye..
Tesekkürler usta. Ögrenmenin sonu yok.:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • I ichbinkrytpon:
    +1
  • A ax-b:
    ****** hahahaha**** ***** hahahaha** ******** hahahahahahahaha ********** ** ******** ******* ****** **********
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ***** **
  • A ax-b:
    ********* ********** *** *** * ********** ********** ***** hahahaha*
  • 420x 420x:
    ********* *** ***** *** hahahaha ********
  • 420x 420x:
    ** hahahaha*
  • A ax-b:
    ****** hahahaha* **** ******* *** *** **** ***** **
  • A ax-b:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha*
  • A ax-b:
    ********** **** ******* hahahaha ***** ** * ***** **** ** *********
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    ******* ******* **** hahahaha** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • A ax-b:
    * ***** ******* ***** ** ***** ***** ***** ***** ****** ********* * ******* ** ******** ******* ****** *******
  • A ax-b:
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    ***** ** ******* **** hahahaha
    +1
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    ** hahahaha**** **** ******* *****
    I ichbinkrytpon: ** hahahaha**** **** ******* *****