117gr İndica auto HASAT edildi bir bitki

Cvp: 117gr İndica auto HASAT edildi bir bitki

musti33' Alıntı:
S.a tam olarak hasatı başaralı bir şekilde aldınızmı verimi nasıl değermi emek dökmeye

tabiki değer 117gr sadece bir bitkiden çıkan hasat bu growda 3 bitkim vardı toplamda 200+ geçti. bunu değer mi değilde hobi olarak bakmak gerek ben severek yapıyorum. ilk growunuzda bu rakamları almanız inkansız yapa yapa öğreniyorsun. 

birisi ışığı sormuş sylviana grolüx kullanıyorum değerlerini internetten bulabilrsin

Lavuk

Yeni üye

Pablo' Alıntı:
emeğinin karşılığını almışsın kanka hayırlı olsun bol keyifler, ortalama elektrik maaliyetin ne oldu bu sistemle aylık kanka ?

buna bende cevap bekliyorum biraderim :)

Ü

Üye silindi 14517

Guest

tabiki değer 117gr sadece bir bitkiden çıkan hasat bu growda 3 bitkim vardı toplamda 200+ geçti. bunu değer mi değilde hobi olarak bakmak gerek ben severek yapıyorum. ilk growunuzda bu rakamları almanız inkansız yapa yapa öğreniyorsun.

birisi ışığı sormuş sylviana grolüx kullanıyorum değerlerini internetten bulabilrsin

Thc oranı nasıl çıktı yüksekmi acaba bu konuda bilgi verirsen iyi olur. Autolarda thc oranı düşüktür diyorlar doğruluk payı varmıdır acaba şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • A ax-b:
    ***** ******** ****** ****** ******** *** * ******** ** ******* ****** **

• A ax-b:
    **** ***** ******** *** * ********* **** ****** ***** ****** ** ** **** *** ****** ******* ********
  • A ax-b:
    *** **** ****** ********* ********* ** **** ***** *** ******** hahahaha*
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ****** ****** **
  • M Mr. Unknown:
    ******* hahahaha ********
  • M Mr. Unknown:
    ******* ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • M Mr. Unknown:
  • Ç Çağatay.:
    hahahaha ******* ***** ****** ** *** ***** ***** ****** ****** *** * **** ****** ***** ***** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
  • CyberMemduh CyberMemduh:
    ***** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
  • A ax-b:
    ********* ***** ****** **** *** **** *** ********* * *** ** ****** hahahaha** ******** ***** ***** ****** ****** ******** * ********* ********** **** *** ******** *******
  • A ax-b:
    hahahaha*** **
  • K Kene:
  • K Kene:
    ********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
  • K Kene:
    ***** ***** ******** ******* ** ****** ********* ******** ********** ** ******* ********* * * * ******
    ***** ***** ******* hahahaha **** ****** ********* hahahaha hahahaha** **** ********* hahahaha********* hahahaha** ***** **** ******* *** hahahaha * **** ****
    hahahaha* ***** ** ** * ** ****** ****** *** ******
  • A ax-b:
    ****** ********** **** ******* ********** * ********* **** *** *** **** ********* ******** * * **** ***** hahahaha* ***** **** ** ****** hahahaha
  • M Mr. Unknown:
    * *** ***** ****** hahahaha ********* ***** * hahahaha ****** ***** ******* ******* ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha*****
    **** ***** ******* ***** ****** hahahaha*
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ***** ***** *******