100ug lsd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

405gang

Yeni üye
Arkadaşlar 405gang adlı turk vendordan bende alışveriş yaptım.Adamlar scam.Namasteden 70 ug luk overdose tab ları 100 ug diye sattılar.Açıklamalarını sorduk suçu namasteye atıp ortalıktan kayboldular.Halbuki dread adminine 70 ug satacağız demişler marketi açmadan.Ürünleri aşırı dandik, çok fena body load yapıyor.Escrow var diyorsunuz da markette dispute açtım para iadesi için, adamlar satın alan herkesin memnun olduğunu benim bedava kağıt almaya çalışan bir dolandırıcı olduğumu yazmışlar :D Ben ilk başta destek olmak için yorum beklemeden alışveriş falan yaptım ama bu kadar kötü yorum ve olaydan sonra nasıl hala önerip destek oluyorsunuz ?

normalde hesap oluşturup yazmazdım ama senin gibi gereksize yazmak istedim.
ortalıktan falan kaybolmadık hala burdayız caz yapmanın anlamı yok.
biz namasteden supporttan 100ug istedik bunları gönderdiler daha sonra sizler tabların 30 ug olduğunu iddia ettiniz bizde markette 30ug olarak değiştirdik
satın alan herkes escrowu saldılar.
madem 10 dolar paranın peşine düşeceksin ne diye alıyorsun ?
neye dayanarak scam diyorsun markete 500 dolar verdik senin 10 dolarını napalım ?
yürü işine bedava bir şeyler almaya çalışanlara ekmek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
  • marcoo marcoo:
    ******** hahahaha* *** **** ***** ***** ******** ***** *** *** * ***** hahahaha ******* ********* ****** *****
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahaha
  • K kujo07:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha *** ***** ****** ****** ** **** ***** *** ********** ****** hahahaha***** *** ********* *** hahahaha***** hahahaha**** hahahaha**** ********* ******** *** ** ***** hahahaha **** **********
  • K kujo07:
  • Houp53 Houp53:
    ****** ******* ******* ******** ** ***** hahahaha ***** hahahaha* *** ********** *******
  • lavrens lavrens:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    **** hahahaha** ****** ********
  • K Krall34:
    ******* hahahaha**** ***** ********** ****** hahahaha** ********* ***** **** ****** *** **** ********* **** ********** ***** ***** ********** ******* ********** ******** ****** *****
  • K Krall34:
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • muşul muşul:
    ***** ******* *** hahahaha**** * ***** ***** ** ****** hahahaha** ********* hahahahahahahaha********** hahahaha* hahahaha * ***** ********** **** ****** **** **** ******** ****** ****** ********** * *** ***** ***** hahahaha*** ***** hahahaha ******* hahahaha* *** ********* ******* **** **** ******** **** ****** ***** ********** ***** ****** ****** **** ****** hahahaha***
  • L lityum:
  • L lityum:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • U Uchihasasuke1:
  • U Uchihasasuke1:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha** ********
  • Mordecai Mordecai:
    * ***** * ****** ******* ****** hahahaha ***** **********
  • U Uchihasasuke1: