1 ay oldu ben bu autoflower lemon hazeden bişey anlamadım ?

Saksı plastik, kökler nefes almıyor, sağlıksız kök sağlıksız bitki demektir
Eğer kök yeterince gelişöemişse zaten çiçeğe girme
Yanlardan aça bildiğin kadar delik aç 59,100 hatta 200, 1 hafta sonra gidişata bak, elinde varsa revive yoksa 0.5 litre suda 1 aspirrini eritip bitkiye hem sprey hem sulama yap
Çieğe şimdiye kadar girmemiş ise demek ki büyümeye devam edecek, sabırlı olur ve dediklerimi yaparsan kurtulma şansı var
benim saksımda plastik her birinde yaklaşık 16-20 delik var. bitkiler 10 günlükken matkapla delmiştim. Şu an biraz büyüdüler fakat anladığın kadarıyla delik yetersiz diyorsun.. şu an matkapla delmek bitkiye zarar verir mi? sonuçta kökleri gelişmiştir.. aydınlatırsan sevinirim teşekkürler bilgi için

mami10_

Doktor
benim saksımda plastik her birinde yaklaşık 16-20 delik var. bitkiler 10 günlükken matkapla delmiştim. Şu an biraz büyüdüler fakat anladığın kadarıyla delik yetersiz diyorsun.. şu an matkapla delmek bitkiye zarar verir mi? sonuçta kökleri gelişmiştir.. aydınlatırsan sevinirim teşekkürler bilgi için
Fazla derine sokmadan matakpın ucu ile ve ya tornavidayı ısıtıp dele bilirsin

Lowmembers

Müptezel
Genemi sen la .d yaşadığı için dua edecegin yerde sorunu ne mi diyon bide jdjdjdjdjd aga kendine gel aga jdjdjd

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
    ********** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** *** ******** ********