İlk siparişimi verdim kanka ( LSD )

Toska

Active Member
kanka bende ayni durumdayim, psikodeliklerle aram finansal sebeplerden dolayi bi anda kesildi aylardir geri donemiyorum simdi tekrar toparlamaya baslayinca ilk bi grow setup yapiyim dedim biraz da pismanim ama artik aradan cikarip sabir etmek gelir elden. Valla benimde geri donebilmem cok zaman alicak gibi acini anliyabiliyorum kanka sen gene cozersin cok kafana takma :) siparisinin varicagini dusunuyorm ben eger sikinti cikarsa baska vendorlarla dene sansini. PGP de oyle zor degil kanka sanal bilgisayarda Whonix kurarsan ihtiyacin olan aklina gelicek hersey kurulu geliyor, yalnizca anahtar yaraticaksin kendine ve sana hem gizli hemde public bir key yaraticak senin icin. Privite key i markete giris cikis yaparken kullanim icin vericeksin. WWM de cok detayli anlatimlar var istiyorsan goz at resimli anlatiyorlar detay detay alici olarak nasil kullanildigini sitenin
Kankam çok sağ ol müsait vaktimde buna vakit ayırıp çözeceğimdir :)
Yok kankam hala beklemedeyim umide bile kestim diyebilirim :(
61 günde bile alanlar var kanka hiç belli olmaz , umarım ikimizinki de ulaşır :)

Toska

Active Member
Bende de aynı durum var dostum. Ben adresle ilgili bir problem yaşayabileceğim ihtimali üzerinde duruyordum ama sanada gelmemişse ve adresinden eminsen benimde adresimle ilgili bir problem olmayabilir. Bu durumda da hala ümidim var diyebilirim. Bu saatten sonra gelecek diye düşünmemek gerek ama ümidi tamamen kesmeye gerek yok :) Gelirse sürpriz olur misali