İLK GROWUM VE ACAMİYİM NASİL BİR YOL İZLEMELİYİM

Selamin aleykum krallar ilk growum ve ekipmanim yok ve nasil bir yol izlememi tavisye edersiniz.Suan kizim 8gunluk

Sleepless

Müptezel
Dostum ekipman yoksa güneşle devam :) dediğim gibi güneşi bol almasını sağla bi o cama geçir bi bu cama yap bişeyler daha ne diyelim :D nasıl bir yol istiyosun anlamadım ben sen sorularını yaz cevaplayalım

convik

Doktor
Dostum ekipman yoksa güneşle devam :) dediğim gibi güneşi bol almasını sağla bi o cama geçir bi bu cama yap bişeyler daha ne diyelim :D nasıl bir yol istiyosun anlamadım ben sen sorularını yaz cevaplayalım
hocam son çare olarak yapılabilir belki ama çiçeğin sürekli yerini değiştirmek aldığı ışık miktar ve açısını sürekli değiştireceğinden bitki hep streste kalabilir. acemilikte dediğini iki defa denedim bir bitkim herma oldu, diğeri de hiç gelişmedi verim yerlerde kaldı. 6-7 saat güneş olmasın 3-4 saat sabit yerde güneş olsun bitki daha sağlıklı oluyor.

Sleepless

Müptezel
hocam son çare olarak yapılabilir belki ama çiçeğin sürekli yerini değiştirmek aldığı ışık miktar ve açısını sürekli değiştireceğinden bitki hep streste kalabilir. acemilikte dediğini iki defa denedim bir bitkim herma oldu, diğeri de hiç gelişmedi verim yerlerde kaldı. 6-7 saat güneş olmasın 3-4 saat sabit yerde güneş olsun bitki daha sağlıklı oluyor.
Ben de ilk growumu bu şekilde yaptım fişek gibi sigaram olmuştu

acemiceday

Müptezel
Kanka şimdi bu bitki neden böyle kaldı? Konuya fotoğraflara ekmolarak bunuda yazarsan, insanların belkide bunumu sunumu fazla veya eksik kullandın veyahut eksiklerini öncelikle bilirler kanka.
Sen samimi olara durumu neden böyle oldular eksiklikleri neydi neleri fazla eksik verdim yaptın ilk bunları da bir yaz.
Aynı konu hakkında bir çok yeni paylasim yaparsan kendine zarar kanka.
Takip edemezsin ki haliyle.

Ciceklenmeye girmiş ve gelişim evresinde yoğun eksiklikler sitresler yaşadığı görulmekte

acemiceday

Müptezel
İyiyim kanka sen ? Hayırlı olsun :))
Kanka bende iyiyim teşekkür ederim. Tirtikladim bir kaç tane daha :D
Artık kuruyuncaya kadar ellemem. Hem vucud rahatlar ve iyi gelir diyorum. Ozlemisim someklerin verdiği kafayida kanka. Harika herşey relaks yolunda . Sadece kilo aldırdı bana yine ve yemeği kestim. Tatlı şekerli çikolata gazlı içecek kaciniyorum.
Farklı genetiklerde ve biraz daha fazla hasat miktarı ile yetiştirmek istiyorum:D

Son düzenleme:

Sleepless

Müptezel
Kanka bende iyiyim teşekkür ederim. Tirtikladim bir kaç tane daha :D
Artık kuruyuncaya kadar ellemem. Hem vucud rahatlar ve iyi gelir diyorum. Ozlemisim someklerin verdiği kafayida kanka. Harika herşey relaks yolunda . Sadece kilo aldırdı bana yine ve yemeği kestim. Tatlı şekerli çikolata gazlı içecek kaciniyorum.
Farklı genetiklerde ve biraz daha fazla hasat miktarı ile yetiştirmek istiyorum:D
Güzel olmaz mı dostum ya :) bende tırtığa devam alıcam bi bitkinin hasatını az kaldı :))

acemiceday

Müptezel
Güzel olmaz mı dostum ya :) bende tırtığa devam alıcam bi bitkinin hasatını az kaldı :))
Bakıyorum insanlar dogal kimyasal katkı olmayan sigara bulmanın arayışında. Ayrica zamlı fiyatları duyuyoruz. İnan en güzeli kendi yetiştirdiğin sigaraymis.
Torbacı çoğu pislikle it ugursuzla uğraşmıyorum kanka.
Harika kafa yasiyorum :D
Sanada iyi bol bol Hasatlar diliyorum kanka

Sleepless

Müptezel
Bakıyorum insanlar dogal kimyasal katkı olmayan sigara bulmanın arayışında. Ayrica zamlı fiyatları duyuyoruz. İnan en güzeli kendi yetiştirdiğin sigaraymis.
Torbacı çoğu pislikle it ugursuzla uğraşmıyorum kanka.
Harika kafa yasiyorum :D
Sanada iyi bol bol Hasatlar diliyorum kanka
Hehehe.. gerçekten öyle brom kendi sigaran gibisi yok dünya üzerinde :)
Sana da afiedler olsun :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
    _sansar _sansar: hahahahahahahaha +2