3 Runtz 1 Mexico Auto Günlük

Selam dostlar

Geçen hafta bir arkadaşımla kolları sıvadık bazı masraflar yaptık ve onun evine ufak kendimize yetecek bir sistem kurduk ancak bazı problemler nedeniyle yollarımız ayrıldı bitkiler toprak sonrası 5. gününden sonra 2 gün karanlıkta kaldı taşıma yaptık vs derken tekrar başladık umarım sonucu hüsran olmaz

Set : https://www.growkent.com/urun/80x80x180-hydro-shoot-kabin-set-organik
Kullandığım gübre; Biobizz indoor pack
Toprak : Biobizz All Mix
Saksı : 15 litre ancak hepsi tam basılı değil
Işık : 250 w Hps ( büyüme ve çiçeklenme 2 ayrı ışık şuan beyaz yani büyüme takılı )
Yedek Işık: https://www.trendyol.com/uluturk/3000-watt-full-spektrum-bitki-yetistirme-lambasi-p-152736765
Tohum : Sponsordan 3 Runtz 1 Mexico airlines

İlk 10 gün her saksıya yarım çay bardağı su olarak başladım forumdaki biobizz kullanma takvimine göre ilerliyorum
Taşıma sırasında diğerlerinden önce attığım bir bitki yamuldu onu destekledim fakat söküp yeni tohum atıcam gibi görünüyor
İlk deneyimim olacak sizlerinde sayesinde inşallah güzel bir verim alırım

7. Gün kabin içi görüntü ;

aaasss.jpg

11. Gün

Led ışığı yetersiz bulduğum için söktüm şuan hps ışık ile devam ediyorum. Normal sulamayı kestim 1 litreye 1 ml bio grow uyguladım. Toprağın kuruluğuna göre sulamaya devam

Görüntü
166a-1.jpg

Son düzenleme:

Nazim_Red

Doktor
Selam dostlar

Geçen hafta bir arkadaşımla kolları sıvadık bazı masraflar yaptık ve onun evine ufak kendimize yetecek bir sistem kurduk ancak bazı problemler nedeniyle yollarımız ayrıldı bitkiler toprak sonrası 5. gününden sonra 2 gün karanlıkta kaldı taşıma yaptık vs derken tekrar başladık umarım sonucu hüsran olmaz

Set : https://www.growkent.com/urun/80x80x180-hydro-shoot-kabin-set-organik
Kullandığım gübre; Biobizz indoor pack
Toprak : Biobizz All Mix
Saksı : 15 litre ancak hepsi tam basılı değil
Işık : 250 w Hps ( büyüme ve çiçeklenme 2 ayrı ışık şuan beyaz yani büyüme takılı )
Yedek Işık: https://www.trendyol.com/uluturk/3000-watt-full-spektrum-bitki-yetistirme-lambasi-p-152736765
Tohum : Sponsordan 3 Runtz 1 Mexico airlines

İlk 10 gün her saksıya yarım çay bardağı su olarak başladım forumdaki biobizz kullanma takvimine göre ilerliyorum
Taşıma sırasında diğerlerinden önce attığım bir bitki yamuldu onu destekledim fakat söküp yeni tohum atıcam gibi görünüyor
İlk deneyimim olacak sizlerinde sayesinde inşallah güzel bir verim alırım

7. Gün kabin içi görüntü ;

aaasss.jpg

Üstadlar Yedek Işık: https://www.trendyol.com/uluturk/3000-watt-full-spektrum-bitki-yetistirme-lambasi-p-152736765 şu ürün için yorum yaparsa sevinirim satıcı tek başına 6 bitki için bile yeterli olacağını soru cevap kısmında iletmiş
@nasa

zero00

Müptezel
Üstadlar Yedek Işık: https://www.trendyol.com/uluturk/3000-watt-full-spektrum-bitki-yetistirme-lambasi-p-152736765 şu ürün için yorum yaparsa sevinirim satıcı tek başına 6 bitki için bile yeterli olacağını soru cevap kısmında iletmiş @istr @amnesiaturk23 @nasa[/USER
[/QUOTE]
Knka bu ürünün prizden 3000v çekme imkanı yok orda genelde gerçek değerler paylaşmıyor o yüzden de zaten bu gibi alışverişleri growshop ve sponsorlar dan yapıyoruz satıcının ne dediğinin hiçbir önemi yok prizden 265v çektiği yazıyor ürün bilgilerinde bunu baz alarak konuşacak olursak dahi dehil 6 bitki 2 bitkiye bakar bile diyemeyiz bu ışık için ama en azından mantıklı bir karar verip belini sadece bu ışığa bağlamayıp Hps tercihinde bulunmuşsun bu ışık kabının bir köşesinde kalabilir para vermişsin neticede ama growunu HPS ışığı baz alarak ilerlemeni tavsiye ederim.

Knka bu ürünün prizden 3000v çekme imkanı yok orda genelde gerçek değerler paylaşmıyor o yüzden de zaten bu gibi alışverişleri growshop ve sponsorlar dan yapıyoruz satıcının ne dediğinin hiçbir önemi yok prizden 265v çektiği yazıyor ürün bilgilerinde bunu baz alarak konuşacak olursak dahi dehil 6 bitki 2 bitkiye bakar bile diyemeyiz bu ışık için ama en azından mantıklı bir karar verip belini sadece bu ışığa bağlamayıp Hps tercihinde bulunmuşsun bu ışık kabının bir köşesinde kalabilir para vermişsin neticede ama growunu HPS ışığı baz alarak ilerlemeni tavsiye ederim.
Hpsnin sıcaklığı kabloya zarar vermesin diye söktüm çıkardım onu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** hahahaha* ********* ***** ****** ****** *** ******* ***** ****** ******** ****** **** ***** **** ******* ****** hahahaha hahahaha*** ********** * ****** ***** ********* *****
  • S SuperKafa:
  • lavrens lavrens:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar: